petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Nasıl Yıkarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ArdaKocak04 tarafından 24 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ArdaKocak04

Kuşumu uzun süredir yıkamadığım için yıkamayı düşünüyordum. Aklımdaki fikir banyoya götürüp üstüne duşu tutmaktı ama gittiğim pet shoptaki görevli bunun hasta edeceğini ve bir kaba su doldurunca o kendini yıkayacağını söyledi. Onu kabın kenarına bıraktık ve kendini yıkadı. Ama ben işe yaradığına emin değilim. Duşu tutmalı mıyım sizce ? Yardımlarınızı bekliyorum.

2. oguzhan01

oguzhan01 Guest

kuştan bizim gibi en ufak yerine kadar kendini yıkamazsını beklemeyin derim eğer kendini yıkıyorsa sıkıntı yoktur bence ama içinize sinmediyse banyoda ılık bir suyla yıkayın kuşu kafesiyle götürün ama sonra kapalı ve sıcak bir odaya bırakın kendini iyice kurulasın sonra balkona falan da çıkarmayın yeri nereyse orda kalsın saygılar.

3. ArdaKocak04

Bilgi için teşekkürler

4. Osman Anıl

Osman Anıl New Member

Beğenileri:
    0
    Bence banyo yapma derim. Hasta olma riski var, küçücük bir hayvan bir de hasta olmasına dayanamam. Ben yıkamıyorum. Benim 2 tane yemliğim var tekine yem koyuyorum tekine su, kuş alışıyor zamanla onun başına geçip temizleniyor. Her gün suyunu değiştir tabi ve içme suyu koy arada bir ordan içiyor :D

5. Berna Gök

Berna Gök New Member

Beğenileri:
    0
    kuşun en başta hiç birşey anlamaz banyoya giderken ama benim eski kuşların alışmıştı banyoyu görünce elimi parçılıyordu banyo yaparken ilk korkar sonra kurutunca o rahatlar ve sizin güveninizi kazanır bu arada lütfen beyen

6. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    BAnyo yapmıyorsa fısfıslayın

7. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  8. oguzhan01

oguzhan01 Guest

kese atsalarmış iyiymiş :)

9. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    boş sprey kutusuna su koy kuşa sık yıkanmak istiyorsa zaten sen sıktıkça kendini yıkayacaktır istemiyorsa bırakaırsın en pratik yöntem

Sayfayı Paylaş