petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Otobüs bagajında götürmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erkut Tutak tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erkut Tutak
    Gizli

Arkadaşlar bırakacak kimsem olmadığı için otobüsle gitmeyi düşünüyorum ama evcil hayvanları bagaja alıyorlarmış kuş bagajda gitse bir sorun olurmu:confused:

2. Yılmaz Ç.
    Gizli

Valla kardeşim yanına alsan çok daha iyi olur. Birsürü valizler felan. Koy camın önünde dursun.

3. Volkan ÇAVUŞOĞLU

Beğenileri:
    0
    Hayvana bu eziyeti yapma.Güvenilir bir veterinere bırakabilirsin para karşılığı

4. Erkut Tutak
    Gizli

Yanıma almak bende istiyorum ama izin vermiyolar kaçak götürsem oda riskli fark ederlerse bagaja koyuyorlar zaten 5 saat yol illaki ötücek o yüzden başka çarem yok kuşa bişi olmaz dmi hasta felan olurmu onun için sordum

5. Tevfik AKTUNÇ
    Gizli

Bagaja koy hocam birşey olmaz :)

6. Yunus Emre OĞUZ
    Gizli

eğer bagajda havalandırma varsa kuş için iyi olur başka care yoksa

7. Mehmet ŞEKER
    Gizli

bagajda olmaz. kuş bagajda havasızlıktan ölür.

8. Erkut Tutak
    Gizli

aslında bagaja hava giden otobüsler var sormam lazım cevaplarınız için teşekkür ederim

9. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş 6 saat Ankara'dan Sivas'a geldi bagajda ama valizlerin oldugu yerde değildi. Hiç bir sıkıntı olmadı havalandırma olursa sıkıntı zaten yaşanmaz.

10. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    arkdaş kuş taşıma kafesleri var onlardan al heryeri kapalı karanlıkta ötmez alyanına kimse farketmez götür

11. hero
    Gizli

hero Guest

bakan petshoplar var cüzzi ücretle onlara bırakabilirsin

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu bagajda