Karadeniz Pet

Kuşumu parmağıma her aldığımda kursağından yem çıkarıyor

Halit Ç.

Meraklı Üye
Sonra o çıkardığı yemi yiyor. Artık hatun mu istiyo yoksa daha kötü bişey olabilir mi? Parmağıma geliyor kafayı tırnağımın ucuna indirip kusuyo.

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dişi istiyor gibi belirti bunlar ama düşük ihtimalde olsa hasta olma ihtimali var. ustaların yorumlarını da al bence.

bence eş istiyor kızışmış olabilir yem kusuyor seni dişi sanıp bizimkilerde birbirine kusuyor azına bence bi eş almalısın

Eş istediğinden dolayı yapabilir kur yapıyordur elinize

çoğunluk aynı görüşte eş istiyor dedi, genç erkeğe güzel bir dişi alma zamanınız gelmiş sanırım :)

Başka arkadaşların başına da geliyor bu tür olaylar kuş kendine eş istediği için yapıyor.

Eş almasam sorun olur mu? Daha bana tam alışamadı tahminim 5 aylık civarı zaten erken diye düşünüyorum sizin yorumlarınız nelerdir?

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:53 --

bence eş istiyor kızışmış olabilir yem kusuyor seni dişi sanıp bizimkilerde birbirine kusuyor azına bence bi eş almalısın

Eş istediğinden dolayı yapabilir kur yapıyordur elinize

çoğunluk aynı görüşte eş istiyor dedi, genç erkeğe güzel bir dişi alma zamanınız gelmiş sanırım :)

Başka arkadaşların başına da geliyor bu tür olaylar kuş kendine eş istediği için yapıyor.

yorumlarınız için teşekkürler, eş almasam kuş için sorun olur mu? değerli yorumlarınızı bekliyorum.

Geri