petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumu Saldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Yuşa Kürkçü tarafından 29 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Yuşa Kürkçü

Arkadaşlar kuşumu saldım ilk başta biraz çarptı ama sonra alıştı. Yanına gidince korkmuyor hatta seviyorum ama elime gelmiyor elimi altına götürünce geri gidiyor ve kafesten çıkınca ancak zorla giriyor. Lütfen yardım edin ... :confused:

2. hure44

hure44 Guest

3. Yuşa Kürkçü

Alıştı hatta 1 ay oldu... Ve onu okudum ama aynılarını zaten yapmaya çalıştım ama elime gelmesi için göbeğine bastırınca kafes papağan kafesinin modifiye edilmişi olduğu için uçup kaçıyor ama kafes dışında hiçbirşey yapmıyor elime gelmesi için yanaştırıcam ama gagalar diye korkuyorum... Yardımlarınızı Bekliyorum...

4. Tolga KARLI

Tolga KARLI New Member

Beğenileri:
    0
    Benim kuş dışarı çıkarıyorum elime alınca ve ya kafesi tutunca direk kafese atlıyor kendiside kafese konuyor devamlı şanslıyım biraz :)

Sayfayı Paylaş