petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumu uçuramıyorum !!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaslankral tarafından 12 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    evde 0-4 aylık erkek kuşum var elime geliyor, elimden yemekte yiyor ama annem uçmasına izin vermiyor oda tuvaletini bazen yapıyor onun için. kuşu uçaramıyorum bu yüzden napacağım ben.:(

2. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Bu şekilde kuşa eziyet etmiş olursunuz satıp balık tarzı hayvanlara yönelebilirsiniz.

3. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  4. Esxi
    Gizli

Esxi Guest

Kuşu her saldığında elinde bir bez ile hayvanı takip et pislediği yeri temizle. Pislik yoksa annenin kızacağı birşeyde yok.

5. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Acikcasi kusun pisliginin oldugunu ben dusunmuyorum diger evcillere gore..
    Zaten bir tane kus; annenizi guzellikle ikna edip sagligi icin ucmasina imkan sahlayabilirsiniz..
    Dger kus kafesteyken gereken sevgiyi ilgiyi gosteriyorsaniz o zaman gunde 1 saat salmaniz yeterli olur ki yaglanma olmasin hem de kus mutlu olsun..
    İslak mendil iyi bir cozum diski konusunda..

6. Ahmet Behçet
    Gizli

aynen katılıyorum. benım hanım da kusu saldıgım zaman biraz mızmızlanıyor ama ben alıyom elıme peceteyı pısledıgı yerı sılıyom hemen :D ayrıca kusun pıslıgı nekı ya dıger hayvanlarınkine göre.
    en az gunde yarım saat kusu ucurun yoksa ezıyet olur annenı ıkna etmeye calıs veya ızın vermıyosa da annen olmadıgı zamanalr kusu bol bol odada ucur yazıktır.

7. Emir KECECI

Emir KECECI New Member

Beğenileri:
    0
    Tozunu al temizliğini yap annene laf söyleticek durum bırakma ortada bir şey demez bence ben öyle yapıyorum.Sonuçta kuş bu uçması gerek.

8. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Salma kafes alın rahat rahat ucar içerisinde.

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence de büyük bir kafes alın en azından kafeste rahat etsin.

10. kaslankral

kaslankral Member

Beğenileri:
    0
    uçarken kuşun arkasını temizliyorum hiç bir şey olmuyor artık teşekkürler ......... :)

11. M.Halik Kara
    Gizli

Kuşun doğası gereği mutlaka uçurulmasi gerekir.Anneniz evde yokken uçurun ama dikkat edin iz vs kalmasın :)

Sayfayı Paylaş