Karadeniz Pet

KUŞUMU YAVRU DİYE ALDIM IRKI NEDİR

61012adc2b49a0563ad304d0558b381d.jpg
8d718ddca8104ed2122d2cdd94197f4b.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Erkek oldugundan eminim fotoda çıkmamıs ama mavimsi rengi var hatta mavi rengi burnunun sanırım alıştırmak için doğru kuştayım

Erkek oldugundan eminim fotoda çıkmamıs ama mavimsi rengi var hatta mavi rengi burnunun sanırım alıştırmak için doğru kuştayım

Evet hayırlı olsun sağlıkla besleyin ama önce eve ortama alışmasını size alışmasını izin verin yavru iken alışması daha kolay

Evet hayırlı olsun sağlıkla besleyin ama önce eve ortama alışmasını size alışmasını izin verin yavru iken alışması daha kolay

Elimi içine kafese sokup hareket ettirmiyorum bir müddet sonra parmagımla kuş tünekteyken ayaklarına temas ediyorum tekrar yapa yapa elime alışıyor sanırım doğru biliyorum ve sizce kaç gün kalsın kafeste

Elimi içine kafese sokup hareket ettirmiyorum bir müddet sonra parmagımla kuş tünekteyken ayaklarına temas ediyorum tekrar yapa yapa elime alışıyor sanırım doğru biliyorum ve sizce kaç gün kalsın kafeste

Yavaş yavaş alışır elinizi işaret parmağını tünek şeklinde yaparak yani bir yeri işaret eder gibi yapıp koyun sadece kafese böylece gözünde küçülmüş olur elinizi de tünek olarak kullanır böylece elinize kolayca alışır 2 veya 3 gün kalsın kafeste eve evdekilere size alışsın sizde yanına gidip bol bol konuşun yumuşak ses tonuyla

Teşekkürler herkese herşey için iyi akşamlar

siz yinede ceresini önden çekin bazı dişilerde mor yada mavi cere oluyor ama deliklerin etrafı beyaz oluyor.beni yanıltmıştı bu durum eskiden dişi kuş almıştım sonra değiştirmeye kıyamadım onu eğittim.erkek kuş kadar evcil olmuyorlar.hayırlı olsun bebiş çok tatlı inşallah öteki de iyi bir yere gider.çok üzücü oluyor değiştirmek.

siz yinede ceresini önden çekin bazı dişilerde mor yada mavi cere oluyor ama deliklerin etrafı beyaz oluyor.beni yanıltmıştı bu durum eskiden dişi kuş almıştım sonra değiştirmeye kıyamadım onu eğittim.erkek kuş kadar evcil olmuyorlar.hayırlı olsun bebiş çok tatlı inşallah öteki de iyi bir yere gider.çok üzücü oluyor değiştirmek.

aabec6976542c35f38663c8480fd47b1.png
. Umarım sizin dediginiz gibi iyi bi yere gider değiştirdigim kuş üzüldüm cidden

aabec6976542c35f38663c8480fd47b1.png
. Umarım sizin dediginiz gibi iyi bi yere gider değiştirdigim kuş üzüldüm cidden

Daha iyi bilenler varken yorum yapmak pek bana düşer mi bilemedim ama benim de öncesinde erkek diye aldığım bir dişi kuşum vardı, burun deliklerinin etrafı beyazdı ceresi lila gibiydi. Sonra kuşumu değiştirdim ve erkek bir kuş aldım. Şuan kuşumun erkek olduğundan eminim, ceresi açık mor ve mavi karışımı. Benim kuşa benzediği gerçeğine dayanarak erkek olduğunu ve henüz 1 aylık belki daha küçük bir bebiş olduğunu söyleyebilirim sizinkinin.

Geri