Karadeniz Pet

Kuşumu yeni aldım ama çok hareketli

emorke61

Yeni Üye
Selam arkadaşlar. Kuşumu daha 3 gün önce aldım. İlk gün hareketsizdi ama elimden korkmuyordu. Ben de elimden korkmadığı için şaşırmıştım. Bu gün elimden yem ve bisküvi verdim bayağı yedi. Sonra kum verdim onu da yedi. Bu arda kuşum 1-2 aylık falan. Daha çok küçük. Yemeği elimden verdiğim zaman çok seviniyor ve güzel güzel ciyaklıyor. Elimi önüne uzatınca hemen atlıyor ve kafasının üstünü avucuma sürerek kaşıyor. Kafese yaklaştığım zaman da hemen kafesin kapağına atlıyor. Ama onu daha yeni aldığım için dışarıya çıkarmak istemiyorum. Şöyle bi 10 gün daha geçince çıkarmayı düşünüyorum. Sizce çıkarmalı mıyım?

Son düzenleme:
Bence 1 hafta kadar bekle dostum ne olur ne olmaz...

kardes bir tane kus egittim adi pasa halen benimle 3. gununde cikardim simdide bir tane daha egitiyrm disi egitip yanina koyacm onunda bugn 4. gunu su anda birakmism disari

Bence 1 hafta kadar bekle dostum ne olur ne olmaz...

Öyle yapacağım. Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

kardes bir tane kus egittim adi pasa halen benimle 3. gununde cikardim simdide bir tane daha egitiyrm disi egitip yanina koyacm onunda bugn 4. gunu su anda birakmism disari

Duvara çarpmıyor mu hiç?

Kendini yaralayabilir.1 hafta daha sabret.

Öyle yapacağım. Teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:12 -->-> Daha önceki mesaj 19:11 --

Duvara çarpmıyor mu hiç?

kardes pencere felan varsa kapa perdeleri cek bi sikinti olmaz sonucta duvari gorsugunden carpmaz carpsada cok yavas oda kendisine zarar vermez ama ilk ucurmalarda perdeleri acarsan kusunu sakatlarsn

Geri