Karadeniz Pet

Kuşumun Ateşi Var!

Emrehan DİLEKÇİ

Emektar Üye
Abiler benim ispinozun birinin ateşi var sanırım şöyle tüylerini aralayıp tüysüz gövdesine geldim, dudağıma yaklaştırdım dokundurdum, dudağımı yakacak derecede sıcaklık vardı, evde vitamin falan yok ne yapabilirim...

Son düzenleme:
Emrehan ne yaptın kuşu üşüttün MÜ?

Emrehan ne yaptın kuşu üşüttün MÜ?

Yok abi üşütmedim ev Allah'a şükür sürekli sıcak... :( Soğukta falanda kalmadı...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:34 -->-> Daha önceki mesaj 20:32 --

Abi birde serbest bırakdığım zaman bir iki kere dolabın arkasına kaçtı malum elleyemiyoruz oraya toz mikrop falan kapmış olabilir mi?

Son düzenleme:
Kardeşim kuşlarin vicud ısılari 40 derecenin ustene bile cikabilir . Sorun yok merak etme . Halsizlik yok dimi

Yok abi maşaallah diriler ama bir an çok korktum... Sakin olayım mı emin misin? Bir kaç süredir takip ediyorum ısısı böyle ama halsizlik yok...

Hiç bir sorun yok. Kuşlarin vicud ısıları yuksektir :) Masallah kuslarina. Hint bulbulu bende almayi dusunuyorum . Beslemesi izlemesi zevklimi :)

Hiç bir sorun yok. Kuşlarin vicud ısıları yuksektir :) Masallah kuslarina. Hint bulbulu bende almayi dusunuyorum . Beslemesi izlemesi zevklimi :)

Hemde nasıl abi :) Çok tatlılar özellikle izlemesi :) yanıt için teşekkür ederim... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

Bir takip et bakalım

Tamam Cihan abi takip edeceğim sanada teşekkür ederim :)

Rica ederim iyi bak yaramaza:) bu aralar da çok salma

Zebra isponozumu :) Bana bilgi versene erkek nasil oluyo dişi nasil :)

Son düzenleme:
Emrehan senin yuzunden hint bulbulune heves saldim haftaya alicam faazla sesleride yok oh mis :) Şimdi eş alirsam bunlardada tutmama sorunu oluyormu :) bunlarin yuvasi cok degisik kendilerimi yapiyor ? :)

Hahahahah :) E be abi iyi güldürdün beni :) Eş alırsan dert olabilir çünkü çok fazla ürerler bir eşten yaklaşık yirmi küsür yavru alırsın üstüne kuşlar çok yıpranır ömrü azalır abi, onunla alakalı konuda açacağım... Hazır satılıyor kendileri yapmıyorlar abi :) Tünek var onlara... :)

Son düzenleme:
Hahahahah :) E be abi iyi güldürdün beni :) Eş alırsan dert olabilir çünkü çok fazla ürerler bir eşten yaklaşık yirmi küsür yavru alırsın üstüne kuşlar çok yıpranır ömrü azalır abi, onunla alakalı konuda açacağım... Hazır satılıyor kendileri yapmıyorlar abi :) Tünek var onlara... :)
Olsun uresinler uresin :) sen kac yavru aldin

Geri