Karadeniz Pet

Kuşumun Ateşi Var!

Fazla ses cikarmiyolar dimi :)

Yok abi sabahları cıvır cıvırlar ben seviyorum zaten öyle olmalarınıda istiyorum, bide zaten okul vaktinde evde olmuyorum ben geldiğimde sessizleşiyorlar... :) Onların o hallerini bile göremiyorum... :) Geldiğimde yine ötüyorlar ama çok değil arada :)

Son düzenleme:
Yok abi sabahları cıvır cıvırlar ben seviyorum zaten öyle olmalarınıda istiyorum, bide zaten okul vaktinde evde olmuyorum ben geldiğimde sessizleşiyorlar... :) Onların o hallerini bile göremiyorum... :) Geldiğimde yine ötüyorlar ama çok değil arada :)
Ohhh ne guzel iyice heves saldim ya alacam haftaya ucuzlar zaten zebra ispinozu :) Normal muhabbet kusu kafesinde yasarlar dimi yani onlara ozel kafes yok dimi :)

Ohhh ne guzel iyice heves saldim ya alacam haftaya ucuzlar zaten zebra ispinozu :) Normal muhabbet kusu kafesinde yasarlar dimi yani onlara ozel kafes yok dimi :)

Abi isi kuşunda yapıları biraz farklı yani aynı kafeste kavga etme riski yüksek, bu yüzden onlara ayrı bir kafes lazım... :)

Abi isi kuşunda yapıları biraz farklı yani aynı kafeste kavga etme riski yüksek, bu yüzden onlara ayrı bir kafes lazım... :)
Yok kardesim ayri olacak zaten yani muhabbetlerde olan kafeslerden bunlarada alabilirmiyiz demek istedim :) Ben sana haftaya kuslarimin resmini atcam bakarsin durumlarina koydum kafaya alicam :)

Yok kardesim ayri olacak zaten yani muhabbetlerde olan kafeslerden bunlarada alabilirmiyiz demek istedim :) Ben sana haftaya kuslarimin resmini atcam bakarsin durumlarina koydum kafaya alicam :)

Hahah peki abi tamam :) bak ben sana kendi kafesimden fotoğraf atayım, muhabbet kuşlarının kafesinden aynı... :)

Vg92rj.jpg

Kafes bu şekilde abi geniş olacak içi. Bu kafes, yeni kafes alacağım zaman durmaları için elimde olan kafes...

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Hint bulbulu ile Muhabbet kuşu arasıdnakı fark neeeeeeeeee

Hint bulbulu ile Muhabbet kuşu arasıdnakı fark neeeeeeeeee

Birisi naziktir diğeri ona göre dayanıklıdır birisi zarif diğeri iridir, başka bir çok fark var... :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:30 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

[YOUTUBE]rsYb1S19KpI[/YOUTUBE]

Birinin fotoğrafi yok videosu var abi

qmd9X5.jpg

Son düzenleme:
Videoyu evdeki herkeze izlettim cok tatli ya nasil alistirdin bunu boyle :D

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Geri