Karadeniz Pet

Kuşumun ayağı biraz acil

Rousonjaely

Yeni Üye
Kuşumu çift olarak yeni aldım . Ayagına dikkat etmemiştim . Eve getirdigimde farkettim sağ ayagı açamıyor ama basıyor . Tünekte duruyot ama dengesini çabuk yitiriyor . Napmalıyım
4kZLR0.jpg
[/url][/IMG]

Elime gelmiyor malesef . Bugün eczaneden terramycin alıp biraz sürdüm . Tellere tırmanırken kullanıyor o ayağını biraz ama tünekte o şekilde dıruyor . Çiftleşmesine bir engel oluşturur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

bebeklikte ezilmiş olabilir parmagınızı falan kavrayamıyormu hiç ?

Elime gelmiyor malesef . Bugün eczaneden terramycin alıp biraz sürdüm . Tellere tırmanırken kullanıyor o ayağını biraz ama tünekte o şekilde dıruyor . Çiftleşmesine bir engel oluşturur mu

Kuşun hayatını etkiliyorsa herşeyi engel olabilir ama çiftleşmesi önecelik olmamalı bence burda. Terramycin de antibakteriyel yarası vs. yoksa pek işe yaramaz bence

Kuşun hayatını etkiliyorsa herşeyi engel olabilir ama çiftleşmesi önecelik olmamalı bence burda. Terramycin de antibakteriyel yarası vs. yoksa pek işe yaramaz bence

Tabikide . Kalıtsall geçmeyecek bir hastalıksa diye sordum . Asla sahiplendirmeyeceğim .ömrünün sonuna kadar benimle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

HTML:
terramycn lik bir durum yok eşleşme içinde bir engel olacagını sanmıyorum

Kalamar kemğini aldım hemen . Belki faydası olur

Geri