petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun ayağı biraz acil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Rousonjaely tarafından 22 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Rousonjaely

Rousonjaely New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumu çift olarak yeni aldım . Ayagına dikkat etmemiştim . Eve getirdigimde farkettim sağ ayagı açamıyor ama basıyor . Tünekte duruyot ama dengesini çabuk yitiriyor . Napmalıyım[​IMG][/url][/IMG]

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    bebeklikte ezilmiş olabilir parmagınızı falan kavrayamıyormu hiç ?

3. Rousonjaely

Rousonjaely New Member

Beğenileri:
    0
    Elime gelmiyor malesef . Bugün eczaneden terramycin alıp biraz sürdüm . Tellere tırmanırken kullanıyor o ayağını biraz ama tünekte o şekilde dıruyor . Çiftleşmesine bir engel oluşturur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Elime gelmiyor malesef . Bugün eczaneden terramycin alıp biraz sürdüm . Tellere tırmanırken kullanıyor o ayağını biraz ama tünekte o şekilde dıruyor . Çiftleşmesine bir engel oluşturur mu

4. Emre Emekli

Emre Emekli New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun hayatını etkiliyorsa herşeyi engel olabilir ama çiftleşmesi önecelik olmamalı bence burda. Terramycin de antibakteriyel yarası vs. yoksa pek işe yaramaz bence

5. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    terramycn lik bir durum yok eşleşme içinde bir engel olacagını sanmıyorum

6. Rousonjaely

Rousonjaely New Member

Beğenileri:
    0
    Tabikide . Kalıtsall geçmeyecek bir hastalıksa diye sordum . Asla sahiplendirmeyeceğim .ömrünün sonuna kadar benimle.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:22 -->-> Daha önceki mesaj 19:21 --

HTML:
    Kalamar kemğini aldım hemen . Belki faydası olur

Sayfayı Paylaş