Karadeniz Pet

Kusumun ayağı

Pasa89

Meraklı Üye
Yardim lütfen

Merhaba arkadaslar kardesler. Geçen sene mart ayinda aldigim ciftimim erkeğinin yurumesinde sorun var. Bu durumu ilk aldigim zaman o anlik heyecanla olsa gerek farketmedim 1 2 hafta geçtikten sonra farkettim ki o zaman da bende yavrulamislardir geri vermeye kiyamadim. Iyiki de vermemisim cok iyi anlasan iyi yavru bakan bir çift. Ama kusumun hareket kabiliyeti cok sınırlı. Az önce dururken tünekten düştü.kus oldukca yagli ucurmaya calisiyorum yerinden kimildamiyor zorluyorum 2 adim ucum duvara tosluyor. Bazen topalliyor bazen tirnaklarini parmaklarini koparircasina kemiriyor. Hatta bir tirnagini koparmis sanirim. Uzerine basamiyor. Bu durumu canimi cidden cok sıkiyor cunku elimden bir sey gelmiyor. Veterinere goturdum kustan anlamadigini soyledi yasadigim yerde de veteriner bulmak cok güç. Bilgisi olan yardimci olursa cidden cok sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:55 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:57 -->-> Daha önceki mesaj 20:55 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:45 -->-> Daha önceki mesaj 20:57 --

Son düzenleme:
Bu kuşun ayağı sakat, kimse bişey yapamaz. Böyle tamamlayacak ömrünü.
Mama, vitamin, aspur vb. vermeyin. Sadece karışık yem verin. Suyunu her gün tazeleyip 2 damla limon ekleyin. Hareket etmesi gerek. Kafes dışına çıksın sürekli.

Son düzenleme:
Bu kuşun ayağı sakat, kimse bişey yapamaz. Böyle tamamlayacak ömrünü.
Mama, vitamin, aspur vb. vermeyin. Sadece karışık yem verin. Suyunu her gün tazeleyip 2 damla limon ekleyin. Hareket etmesi gerek. Kafes dışına çıksın sürekli.

Bu haline cidden cok uzuldum de keske elden bir sey gelseydi. Yorumun icin tesekkur ederim abi