Karadeniz Pet

Kuşumun ayağına bakar mısınız?

tr0xt

Meraklı Üye
WrgL3P.jpg
AYndWQ.jpg
merhabalar dişi kuşuma babama arkadaşı erkek kuş hediye etmiş parmağa alışkın değil ve biraz yabani bir de ayakları dikkatimi çekti kuşun bir problem var mı. yürümesinde ya da kafeste tellerde dururken bi problemi yok gibi duruyor gayet iyi hareket ediyor kafes içinde ama duruşu tuhaf gibi:confused:

Evet,ayaklarının mor değil,pembemsi bir tonda olması gerekiyor.Ayrıca farkettiyseniz öndeki parmakları yamuk duruyor.İleride sorun açabilir.Yardım almanızda fayda var.Bir kontrol edin ayaklarının sıcaklığına.

mor olması ırkından kaynaklanıyor her kuşun ayakları pembe olmaz :)

Evet,ayaklarının mor değil,pembemsi bir tonda olması gerekiyor.Ayrıca farkettiyseniz öndeki parmakları yamuk duruyor.İleride sorun açabilir.Yardım almanızda fayda var.Bir kontrol edin ayaklarının sıcaklığına.

renkte problem yok çünkü çok gördüm bu renkten ama duruşta problem var gibi ama tırnakları aşırı uzun ondan olma ihtimali de var

mor olması ırkından kaynaklanıyor her kuşun ayakları pembe olmaz :)

ırkı çek dedi dişi kuşum çek ya da kırık ama erkek tam çek baya uzun kuyruğu kanadı ayakları sizce problemli mi

tırnaklarını kes ondan sorna kafese tahta tünek koy bidaha kesmek zorunda kalmazsın törpü görevi görüyormuş ondan sorna düzelir duruşu benimde dişim böyle duruyor tırnakları uzun olduğu için

tırnaklarını kes ondan sorna kafese tahta tünek koy bidaha kesmek zorunda kalmazsın törpü görevi görüyormuş ondan sorna düzelir duruşu benimde dişim böyle duruyor tırnakları uzun olduğu için

tamamdır ustam çok teşekkür ederim cevap için:D

Geri