Karadeniz Pet

kuşumun ayağında ne var

• Konbuyu başlatan gul
  • Başlangıç tarihi
G

gul

Guest
Dişi kuşumun sağ ayaginda böyle tomurcuklar var mantar degil dimi bu.normal mi
wb8lk8.jpg
[/url][/IMG]

wzRmJ7.jpg
[/url][/IMG]

2. resimde kuşun durduğu tünek mi kılıf mı var o tünekte ?

bana mantar gibi geldi ama tecrübeli arkadaşlar size yardımcı olacaklardır konunun başlığını değiştirdim :)

Son düzenleme:
kusunuzda mantar var. Ayaga kadar inmişse büyük olasılıkla gagasında da vardır. Vazelin sürmenizi tavsiye ederim

Yasini ben 1.5 diye biliyorum ama doğru olmayabilir:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:14 -->-> Daha önceki mesaj 11:13 --

w1jD1b.jpg
[/url][/IMG]
Son durumları bu ne yapmam gerekiyor peki

ayakları ağaç kabuğu gibi olmuş.vazelin sürün

günde 1 veya 2 kez sur kulak karıştırma pamuguyla kşun ayagına az bısey sur sabah akşam yada gunde 1 kez.

mantar bulaşıcıdır bunu da unutmayalım ayırmalısınız.

gerekmez. küçük bi kafes alın öyleyse çünkü en kolay yakalandıkları bi soğuk algınlığı durumu olsa bile yine ayırmanız gerekecek.

Tünekleri değiştirin.

Tunekleri ne acidan degstireyim şekli yüzünden mi yoksa temizlik bakımından mi düzenli olarak temizliyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 12:49 --

gerekmez. küçük bi kafes alın öyleyse çünkü en kolay yakalandıkları bi soğuk algınlığı durumu olsa bile yine ayırmanız gerekecek.
tamam tesekkur ederim ayrida yapamıyolar ama hastalık olunca ayirmk gerekiyosa yapcak bişey yok :(

Günde 2 defa sabah aksam kullanmanız yeterli olucaktır. 1 hafta kadar buna devam edin

diğerinede çoktan geçmiştir bence diğerinide takip edin birinde geçip arkasından hemen diğerinde başlayabilir ayırın bencede diğerinide muhakkak takibe alın

Geri