petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumun ayagindaki kirmizi yaralar

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sleepdown tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. sleepdown

sleepdown New Member

Beğenileri:
    0
    kusumun ayaklarinda kirmizi sekilde yaralar var arkadaslar. Bir yere konarken falan bir kerede konamiyo bendr disari cikarmiyorum. Ama asiri derecede disari cikmak istiyo tellere atlyp bagiriyor ayaklarida aciyor sanirim. Kan yok ama kirmizi kirmizi yara var veterinere goturemyrm surekli calisiyorum malesef kusumlad geceleri ilgileniyorum. Yardimci olabilrmsnz

Yaralar ayni bu sekilde arkadaslar. Evde olmadigim icin fotogrf atamadm ama ayni bu sekil

#1 sleepdown, 5 Nisan 2015
    Son düzenleme: 5 Nisan 2015
  2. Jumbo istiyorum

Jumbo istiyorum New Member

Beğenileri:
    0
    geçmiş olsun yardımcı olmak isterdim ama bi fikrim yok uzman arkadaşlardan yardım gelse iyi olur çok üzüldüm durumuna :(

3. sleepdown

sleepdown New Member

Beğenileri:
    0
    Ayaklarida yan basiyo soldaki ayagi duz basmaya basladi teramycn krem suryrm hafif duzelio sanki :) ama uzman arkadaslardan bilgi bekliyorum

4. Mert Can YALÇIN

Mert Can YALÇIN New Member

Beğenileri:
    0
    Tam göremedim ama bakteriyel kökenli veya mantar olabilir anlayanlar detaylı cevap verir ama yakından fotoğraf koyarsan iyi olur. Nemlendirici krem sür altına biraz zaten bir şey yapmaz hayvana belki toparlar

5. Jumbo istiyorum

Jumbo istiyorum New Member

Beğenileri:
    0
    siz bence bi uzmana danışmadan birşey sürmeyin derim gene de siz bilirsiniz acil şifalar mubişe .

6. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    tünekler nasıl? onlardan dolayı olabilir belki. özellikle şu kumlu tünekler ayak sağlığı için pek iyi değilmiş.

7. sleepdown

sleepdown New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar tunekler beyaz renkli sert ama tahta degil. sol ayagindaki yamuk basma olayi cozuldu gibi az daha yarasi var sol ayaginda. Oda gecince sorunu kalmicak gibi ancak sag ayagindaki yara biraz buyuk. Yaralari ilk farkettigimde kipkirmiziydi ancak yaralarin uclari boylr sari olmaya basladi kabuk tutmus gibi. Kusun kafesi hergun temizlyrm suyunuda yeni koyuyorum. Bu gece nemlendirici krem surucem.

Sayfayı Paylaş