Karadeniz Pet

Kuşumun ayağının altındaki yara

• Konbuyu başlatan Abdurrahman CENGİZ
  • Başlangıç tarihi
A

Abdurrahman CENGİZ

Guest
arkadaşlar kuşumun ayağının altında yara var kuş gagasıyla sürekli yarayı yolup kanatıyor bir türlü iyileştirmiyor teramisin krem tentirtiyot sürdüm vazalin sürdüm mantar kremleri sürdüm faydasını göremedin kuşun gagasıyla yarasını yolmasını nsıl engelleyebilirim varsa bildiğiniz bunun için kullanabileceğim krem çok sevinirim yardımlarınızı bekliyorum

mantar ,vikis yarayı yakar kanatır kuşun yarasını temizle sonra eline 1 avuç isot al yaraya bastır damarı büzer isot acı olduğundan kuş pek yarayı ellemeye cesaret etmz. ben cennetlerle muhabbetleri bir arada tutuğumda arada cennetler muhabbetlerin ayağını ıstırıyor bende bir üreticiden tavsiye aldım sonuç başarılı

mantar ,vikis yarayı yakar kanatır kuşun yarasını temizle sonra eline 1 avuç isot al yaraya bastır damarı büzer isot acı olduğundan kuş pek yarayı ellemeye cesaret etmz. ben cennetlerle muhabbetleri bir arada tutuğumda arada cennetler muhabbetlerin ayağını ıstırıyor bende bir üreticiden tavsiye aldım sonuç başarılı

semih bey mantıklı deneyeceğim inşallah faydası olur iki ayı geçti bir yarası iyileşmedi hala

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:01 -->-> Daha önceki mesaj 12:57 --

arkadaşlar ovadril diye bir losyon var onu kullanıyorum, insanlar için kullanılan alerji ve kaşıntı kremi onun çok faydasını gördüm kuşun kaşıntıları geçti yara baya küçüldü iyileşmek üzere bilginize

Ben terramycyn krem öneririm. Yalnız isot önermem. Yaraya zarar verbilir. Ayrca muhabbet kuşu da dahil papağanlar bizim yiyemediğimiz acıyı yiyebilirler. Yurtdışında papağanlara ödül olarak verilmek üzere acı biberli mamalar satılıyor. Yarayla oynamaması için işe yarayamayabilir yani. Kremi sürdükten sonra kendi haline brakn derim

İsot bana da pek mantikli gelmedi
Size onerdigim vetetinere goturseniz memnun kalirsiniz iyi bir hekimdir Zeki Bey
Yazik deneme tahtasina dondurmeyin kuslari bence
Anlayan hekim bulmak buyuk sans

ovadril adında kaşıntı ve alerji kremi kullanıyorum şuanda yara kapanmak üzere faydasını gördüm kaşıntısı kesildi

Semiha
İsot bana da pek mantikli gelmedi
Size onerdigim vetetinere goturseniz memnun kalirsiniz iyi bir hekimdir Zeki Bey
Yazik deneme tahtasina dondurmeyin kuslari bence
Anlayan hekim bulmak buyuk sans
Merhaba,hekim beyin soyadını / kliniğinin nerde olduğunu yazabilir misiniz ?

Geri