Karadeniz Pet

Kuşumun balkonda ve odadaki durumu hakkında bir soru.

Muhammed KARAKAŞ

Meraklı Üye
Benim son bir sorum var. Kuşum şuan balkonda. Hava sıcak ve rüzgarsız olduğu için oraya koydum. Hayvan oradan oraya konuyor, resmen çıldırıyor, deli gibi oyun oynuyor dışarıda ama odaya alınca duruyor. Çok az haraket ediyor. Bu normal mi? İçeride, oda da aynı şekilde hareketli olması gerekmez mi?

Hani kuş yeni (2 hafta olmadı daha), o yüzden odaya alışmadı hareketsizliği o yüzden desek, dışarıda çıldırıyor resmen. Bu neden? :rolleyes:

Benim son bir sorum var. Kuşum şuan balkonda. Hava sıcak ve rüzgarsız olduğu için oraya koydum. Hayvan oradan oraya konuyor, resmen çıldırıyor, deli gibi oyun oynuyor dışarıda ama odaya alınca duruyor. Çok az haraket ediyor. Bu normal mi? İçeride, oda da aynı şekilde hareketli olması gerekmez mi?

Hani kuş yeni (2 hafta olmadı daha), o yüzden odaya alışmadı hareketsizliği o yüzden desek, dışarıda çıldırıyor resmen. Bu neden? :rolleyes:

kuş sesi duyuyordur dışarıda :D o yüzdendir muhtemelen :) odaya da 1haftaya falan alışır, ama sık sık yerini değiştirme :)

Balkonda muhtemelen kuşların sesini duyuyordur ve eğer oda aşırı sıcaksa sık sık balkona çıkar.

Dışarıda kuş sesi vb. sesler duydugu içindir.

dışarda kuş sesi duyuyordur o yüzden hareketlenmiştir...bir de kendi kuşlarımdan biliyorum gökyüzünde ta yukarılarda uçan kuşlardan ürküyorlar...korkuyorlar...evet buna bir kaç defa şahit oldum...gökyüzünde uçan kırlangıçlardan korktular...kargalar ve güvercinleri hiç söylemiyorum bile , alışamadılar hava da uçan kuş görünce bağırıyorlar,tünekten tüneğe uçuyorlar...kuşarı bırakın evin içinde sinek bile görseler sineği bile takip ediyorlar...:)

Geri