petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun beslenmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve elifaksu tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. elifaksu

elifaksu Guest

Merhaba benim iki aylık mini mini bir kuşum var, belki önceden açtığım başlıklardan görmüşsünüzdür. :)
    Kuşuma sebze meyveyi şimdiden alıştırmak istiyorum ama bu konuyla ilgili okuduğum yazıların bazıları kafa karıştırıcıydı ve çoğu da kopyala yapıştır şeklinde dikkat etmeden yayılmış yazılardı.
    Acemi olduğum için tam emin olamadım. Yanlış bir şey yapmak da istemiyorum. Mesela lahana ya da brüksel lahanası zararlı olur mu? Ya da ona yumurta verebilir miyim haşlanmış?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Sebze ve meyveyi haftada bir gün versen yeterli olur, fazlası ishal yapabilir.
    Haşlanmış yumurta verebilirsin haftada 1-2 gün, hatta içine çok az havuç rendeleyip kıvamı ayarlamak içinde 1-2 dilim tuzsuz etimek ezebilirsin.

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    20
    neden lahana yedırmek istiyorsunuz :D mama yapın verin yesin yani meyve sebze yedirmek gerekmiyor çoğu şey kuşunuzu hemen ishal yapabilir

4. elifaksu

elifaksu Guest

Tamamdır, çok teşekkür ederim. Haşlanmış yumurtaya bakınayım şimdi :)

O öyle kuru kuru yem yiyince üzülüyorum, bakalım kontrollü bir şekilde :)

Sayfayı Paylaş