petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun bu hareketı ne anlama gelıyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bendüldül tarafından 30 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    Arkadaslar kusum disaridayken kendi kendine geliyor omzuma konuyor mutlu yani hareketli hatta gereginden fazla ,
    Ama parmak ucuma yorulmadikca kanmiyor elimi uzattikca omzuma konuyor ama ele gelmiyor ayrica kafesinde parmak ucumu uzatttigimda agzini aciyor issiracal posizyonda duruyor hatta issiriyor ama acıtmiyor sanki boyle nasil desem gidikliyormus gibi ossiriyor bu benden korktugu anlamina mi geliyor

Eleman bu ; https://youtu.be/1V14AGlJi14

2. byrktrbrk

byrktrbrk Member

Beğenileri:
    3
    videoda parmaktan korkma falan yok sadece şımarıklık yapıyor dışarı çıkmak için :D

3. Doğu kan

Doğu kan New Member

Beğenileri:
    0
    ossiriyor mu ? ısırıyor mu demek istediniz ben mi yanlış anladım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:43 -->-> Daha önceki mesaj 18:06 --

videoyu şimdi izleyebildim. sizinle oynamak istiyor çıkarın kafesinden. bu arada tüneklerde pislik var temizlerseniz sağlıklı olur

Sayfayı Paylaş