Karadeniz Pet

Kuşumun burnunu ısırdım

• Konbuyu başlatan Hilal Mutlu
  • Başlangıç tarihi
H

Hilal Mutlu

Guest
Arkadaşlar, çok sert değil ama kuşun burnunu ısırdım. Böyle birbirimize hareket yaparken.... İlk başta hafif iz var gibiydi ama sonra hemen düzeldi.

Bir şey olur mu? Kanama falan yok. Ayyy çok üzüldüm bir şey olur diye :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kuşun burnunu nasıl ısırdın ya :d

Yanlışlık olmasın, kuşun burnunu mu ısırdınız :D

:S Kusun burnunu mu isirdiniz? Gagasini duzgun acip kapatiyorsa, duzgun yem kirip yiyebiliyorsa sorun yoktur bence. Ama yine de ilginc bir vakaa :) tarihte bir ilk olsa gerek :)

ben kuşum burnumu ısırdı olarak düşünmüştüm. hani habercilerde var ya, köpek adamı ısırıyorsa haber değildir ama adam köpeği ısırıyorsa haberdır dıye. sizinki de haber olabilir :)

Garip vaka az önce gerçekleşti. İlk saniyeler gagasını açıp kapadı. Şimdi yem su işini görmek için vakte ihtiyaç var. :p

Bilemem artık ilk mi ilklerden mi :D

:D alemsiniz nasıl ısırdınız

Ya şimdi bana gaga hamlesi yaptı ben de ona yaptım ama ne oldu ben de tam anlamadım tam geri çekilmemiş ya da ben fazla sert kapadı ben de fark etmedim galiba hali ile ısırmış oldum :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ya şimdi bana gaga hamlesi yaptı ben de ona yaptım ama ne oldu ben de tam anlamadım tam geri çekilmemiş ya da ben fazla sert kapadı ben de fark etmedim galiba hali ile ısırmış oldum :p

:) hep kuşlar mı ısıracak, arada siz de ısırın :D

kan kaynaması bu olsa gerek, siz bebek falan sevmeyin sakın ha :D

Son düzenleme:
Beni ısırdı durdu hep ben de onu ısıram al gene ısırıyor :D

yok ya bebeklere daha temkinliyim

Kuşunuz için geçmiş olsun dileklerimi iletin lütfen. :)

Hayvan sevgisinde aşırıya kaçmak bu olsa gerek.

Güzel kavga olmuş ben de denicem :D

Geri