Karadeniz Pet

Kuşumun burun rengi

Kuşun cinsiyeti nedir

• erkek

Kullanılan: 1 7.7%
  • dişi

Kullanılan: 11 84.6%
  • belli değil

Kullanılan: 1 7.7%
  • boş

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    13

erdem

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşum şuan yaklaşık 7 aylık ilk fotoğrafta 6 aylıkken yani 1 ay öncesi ondan öncesinde burnu masmavi idi fakat 6 aydan sonra bu hale geldi neden olabilir ?

nM9QP1.jpg

1va6P1.jpg

bunlar burnu kahverengiye dönmeden önceki hali

E8WdQB.jpg

m6gyqZ.jpg

D2Wbom.jpg

Son düzenleme:
İlk fotoda flaş parladığından cere rengi net belli olmuyor ama alt taraflarda kızarmaya başladığı görülüyor zaten.

Kızışmaya başladığından cere rengi kızarıyor.

peki hocam ne zaman geçer yada geçer mi ? ayrıca sadece dişilerde mi oluyor yoksa erkeklerde de olur mu ? yani kızarmadan önce maviydi erkek sanıyordum ama şimdi genelde dişi gibi diyorlar

Kuş dişi ama dişilerde mavi renk benim hoşuma gitmiyor sağlığı Nasıl?

Kuş dişi ama dişilerde mavi renk benim hoşuma gitmiyor sağlığı Nasıl?

hocam dişi olduğunu ceresinden dolayı mı söyledin ben erkek sanıyordum şimdiye kadar maviydi yani 6 aydır ceresi mavi olan kuş 7 ayında bu hale döndü. Sağlığı gayet iyi bir sıkıntısı yok sadece bana geldiğinden beri hapşurması var

peki hocam ne zaman geçer yada geçer mi ? ayrıca sadece dişilerde mi oluyor yoksa erkeklerde de olur mu ? yani kızarmadan önce maviydi erkek sanıyordum ama şimdi genelde dişi gibi diyorlar

Net bir zaman söylemek doğru olmaz ama zamanla kızgınlık gittikçe cere rengi koyudan açık renge dönecektir.

Geri