petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Canını Yaktım Artık Beslemek İstemiyorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ardadas123 tarafından 8 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Ardadas123

Arkadaşlar henüz bni alışmamış bir kuşu sevmeye çalışırken kuş beni ısırdı hemen elimi çektim ve kuşu kafesin içindeki zemine düştü kuşum korkrtu kuşuma artık layık olduğumu düşünmüyorum . Ne yapmalıyım

2. Seda Kurşunlu Çal

bişey olmaz sizin canınız daha çok yanmıştır. canı yanınca bağırır onlar ;) sevgi ve ilgiye sabırla devam...

3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Elinize alıp sevmeyin, onlar cok hassaslar.

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benim elimi ıssırsalar bile çekmiyorum elimi sevmeye devam ediyorum öyle alışmıştı bana kuşum dahada can acıtacak şekilde ıssırmadı.

- Çağrı Gökçek -

5. Ardadas123

benim kuşum can acıtmak ne kelime kanatabilecek derece ısırıyor :D AMA BEN YİNEDE SEVİYORUM ONU afacan ÇAPKIN

Sayfayı Paylaş