petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun ceresi beyazlaşıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Berkin ESİM tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Berkin ESİM

Arkadaşlar kuşumu alalı 1buçuk hafta oldu ama ceresinin üst kısımları ilk aldığımda daha koyuydu gibi geliyo bana. Ceresinin üst kısmı biraz beyazlaşmaya başladı sanki. Erkek sandığım kuşumun dişi olma ihtimali varmıdır sizce? Lütfen yok diyin :) ilk 2 fotografı aldığım gün çektim, 3. Fotografı ise az önce çektim

2. H. Mehmet YILDIZ

Kuslar yavruyken cinsiyet degişimi olabilir. Tüneğin karemi ?

3. Berkin ESİM

Yok tünek fotografta kare gibi üıkmıs ama değil zaten dün bahceden dut agacı dalı kopardım bugün kabuklarını soyup koycam kafesine. Bu arada kuşum hiç dişi özelliğigöstermiyor. Bütün gün bıcıcr bıcır ötüyor sürekli hareketli 1 dakika durmuyor yerinde ama yinede meraklanıyorum dişi olabilirmi diye

4. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bu fotograflarda erkek gibi görünüyor

5. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Ayni sey benim kusumdada var alali 4 ay oldu ceresi maviydi son 1 ayda ceresinin ust tarafi beyazladi hatta burada resmini paylastigimda disi dedi herkes ama yaninda disi kus var cok iyi anlasiyolar ciftlestiklerini bile gordum yani bence korkma erkektir

6. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    maşaallah...kuşunuz erkek...

7. Duygu Koçak

yok daha küçük oldugu için koyu pembe sonra mavi oluyor saglıklı bi erkek

8. RECEP GÜLER

şuan ordaki fotoğraftaki haliyse yorum yapmak için çok erken

9. Berkin ESİM

Sagolun rahatladım biraz hastalık falan olur diye korkmuştum biraz

10. Sevtap DERİN