petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun ciftleştiğini görmedim...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Leyla Sömür tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun ciftlestigini görmedim ama karnı ve poposu şiş arkadaşlar.Bazen bu şişlikler kayboluyor bazen şişkinlikler belli oluyor.Daha önce yumurta var mı diye konu açtım tüm arkadaşlar var dedi.Dişi kuş yuvalığa sürekli giriyor uzun süre çıkmıyor bazen ağız ağıza kusuyolar birbirlerini kaşıyolar.Erkek kalamarı aşırı tuketiyor hep kur yapıyor.Dişi kuşun kuyruğu aşağı yukarı sallanıyor ne fes almakta zorluk çekiyor sanki.Yardımcı olun kafam çok bulanık :(

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Çekip atıyım.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:58 --

http://i.hizliresim.com/K4lrW7.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:13 -->-> Daha önceki mesaj 23:12 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:46 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Fotoğraf attım ilgilenen yok.Yardımcı olursanız sevinirim.

4. ismail baktır

burdan net gözükmüyo ama arkadaki dişi olan galiba dimi çeresini kafesin teli kapatmışş mavi olanda erkek galiba

5. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Tam tersi mavi dişi olanı.

6. ismail baktır

dediğimm gibi çereler tam gözükmüyo beni yanıltanda o oldu zaten. anlattığınıza bakılırsa yumurtlayacakmış gibi bi görüntü sergiliyor ama resiminize bakılırsa yumurta yok

7. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0

23 nisan günü bu haldeydi tekrar arada bir böle oluyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

23 ocak pardon

8. ismail baktır

bu resimde de var yumurta kafanızda iyice karıştı biliyorumm ama demekki dişi kuşunuz yumurtayı dizemiyo yani yetiştiremiyo bu durumda en iyisi kuşlarınızı gözetmeniz olur bi bakın bakalımm çiftleşiyorlar mı

9. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Hiçç görmedim arkadaşım.Yuvalığa bazen ikisi giriyor orda çiftleşirlermi?

10. ismail baktır

olabilir ordada çiftleşebilirler siz az önce ben baktımda konuyu 6 gün önce açmışsınız ordaki resimde son resmin aynısı en iyisi gelecek hafta içini beklemek gelecek hafta bu zamanlar ilk yumurtayı yapar şayet yumurta varsa inşallahta vardır çünkü resim ve belirtiler yumurta olduğunu gösteriyor

11. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim.

12. ismail baktır

13. HASAN AYTAR

Yumurta ters dönmüş olabilir bilemiyorum beklemekten başka çaren yok mamasını eksik etme

14. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kuş asırı yaglanmış gını gorunuyor

15. mavimavi

mavimavi Guest

Benim kuşumunda iki haftadır böyle kanatlar aşağıda,kuyruk üstü şiş ve aşırı aksi davranıyor acaba resim göndersem yorum yapılabilir mi?

16. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ustalar yorum yapar sen gonder

17. Hürkan YILMAZ

Aynı sorun bendede var ya varmı yokmu bende anlamadım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:34 -->-> Daha önceki mesaj 11:33 --

Benimkide aksi telden bile elime gaga atmaya çalışıyo yem değiştirirken bana vuruyo filan agresif yani

18. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Bilgisi olan yardım edebilir mi ?

19. mavimavi

mavimavi Guest

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:24 -->-> Daha önceki mesaj 11:21 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:25 -->-> Daha önceki mesaj 11:24 --

bunlar benim kuşlar köşede duran dişi kuşum resime yakın olan erkek sizce yumurta taşıyor mu dişi ????

20. Leyla Sömür

Leyla Sömür New Member

Beğenileri:
    0
    Konu güncellenmek için yazılmıştır :D

Sayfayı Paylaş