petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun cinsi :)ne acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Kubilay karaoglu tarafından 17 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Kubilay karaoglu

Kubilay karaoglu New Member

Beğenileri:
    0
    diger kuslarimin hepsinden iri ve yanina hemen hemen jumbo haric hangi kusu koysam kucucuk kaliyor.. vede kusum daha bebek :) 6aylik cok haylaz nette bir kac kez gordum numbo melezi diye acaba kuşumun jumbo melezi olma ihtimali varmi yoksa oylemi yaa dgilse ne uzman bir atkadas vardir umarim yardimlarinizi bekliyorum :)

2. baskentli06

Beğenileri:
    2
  3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Sadece kuş yağlanmış. Kuş yerli ve dişi. Jumbo kırığı değil maalesef. Güle güle besle.

5. Kubilay karaoglu

Beğenileri:
    0
    Cok tessekkur ediyorum ustalar aydinlattiginiz icin :) maşallah ne versem yiyor en son nijer tohumu bu hale getirdi sanirim erkek kusun ustune cikmaya calisiyor erkek ise vurup kaciyor :)

6. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  7. Kubilay karaoglu

Beğenileri:
    0
    Nijeri kestim aşiri kavgalari var o sebeble ayirdim ikisinide bu seferde bu yaramaz kafesin altindaki kagitlari parcaliyor yem yemiyor kafasini siddetle yemlige sokuyor stres yapti sanirim

Sayfayı Paylaş