Karadeniz Pet

Kuşumun cinsi nedir?

Simge94

Yeni Üye

Kusunuz yerli ve 2.5 yasinda olmaz

yerli olduğuna emin misiniz lutino kırması diyorlardı lutinoya çok benziyor göz rengi uymuyor sadece. bana geldiğinde 3 aylıktı 2 yıl yaşadı benimle birlikte

tam sarı degıl kuşunuz kanat larında ve gogsunde yesil renk var o yuzden lutino degil opal gibi geldi bana

bu kuş bana hediye gelmişti bir kuşçudan. çok iyi bir cins sayılı bulunur demişti gerçekten de bunun gibisini göremedim ya düz sarı kanatlarında beyaz renkli olanları var ya da dümdüz sarı olanları

bu kuş bana hediye gelmişti bir kuşçudan. çok iyi bir cins sayılı bulunur demişti gerçekten de bunun gibisini göremedim ya düz sarı kanatlarında beyaz renkli olanları var ya da dümdüz sarı olanları

bunda bıraz yesıllık var demi ?

tünegin altındakı kuş gıbi mi ?
aBRLoO.jpg

amin... aynısından bulabilir miyim bari :) demek ki beni keklemişler

yok genel satıcı agzıyla konuşmuşlar normal yani keklenmemişsiniz diyelim :)
valla benım bır takım kuşum sürekli bu tıp yavru verıyordu bu agız degiştirdim eşlerini :)

yok genel satıcı agzıyla konuşmuşlar normal yani keklenmemişsiniz diyelim :)
valla benım bır takım kuşum sürekli bu tıp yavru verıyordu bu agız degiştirdim eşlerini :)

ama bana hediye geldi satın almadım :) kerata çok zekiydi 25 kelime öğretmiştim çok üzülüyorum büyük boşluğa düştük ailecek

insallah bulursunuz keşe bır ay once falan olsaydı kesın cıkmıştır bende bu tıp :)

ama ben hala ısrarla lutino kırması olduğunu düşünüyorum lutinoya tip olarak çok fazla benziyor belki annesi lutinoydu babası yerliydi falan bilemiyorum :)

Son düzenleme:
acemıyim ben o yuzden bir sey dıyemıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

bu tip yok ama istersnız gelim benım hobihame belkı başka bır yavru begenırsiniz :)

acemıyim ben o yuzden bir sey dıyemıyorum :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:51 -->-> Daha önceki mesaj 00:50 --

bu tip yok ama istersnız gelim benım hobihame belkı başka bır yavru begenırsiniz :)

şimdi büyük boşluğa düştüğüm için böyle yine sapsarı bi yavru istiyorum en azından ölmedi diye kendimi avutabileyim :/

inşallahhhhhh bulursunuz aradıgınızı

amin inşallah sağ olunnn

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:58 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

yok mu başka bilgisi olan?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:54 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

bilen kimse yok mu?

Geri