Karadeniz Pet

Kuşumun cinsi ve ırkı nedir?

Mustafa KRBCK

Meraklı Üye
Yaklaşık 1 ay önce üretici bir abiden yeni yeme düşmüş bir yavru aldım. Bana ingiliz kırığı erkek spangle muhabbet kuşu dedi. Ben birde size sormak istedim :) MaşAllahınızı esirgemeyin bu bücüre :) :)

Maşallah:)Erkek.Ama ırkını bilemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Irkını bilen birisi varmı?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:41 -->-> Daha önceki mesaj 23:32 --

Güncel........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:42 -->-> Daha önceki mesaj 00:41 --

Güncel........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:50 -->-> Daha önceki mesaj 00:42 --

+++++++++++++++

Banada yerli gibi geldi.

Maşallah ne fark eder yerli olsa, güzel bir kuş ve senin daha ne olsun. Güle güle bak :)

Peki kusu kafaya omuza kendisi gelip konmasi icin ne yapabilirim nasil bir egitim uygulamaliyim?

Ben elimle alıp omzuma koyardım öyle gezerdik evde. Sonradan beni gördüğü an kafesten çıkıp omzuma konuyordu. Ama daha farklı eğitim çeşitleri de vardır illa ki. Her kuş aynı şekilde olmayabilir.

Maşallah erkek yerli kusunuz

Son fotoğrafta iyi poz vermiş, vesikalık gibi olmuş :)). Bence yerli.

Yeme düştüğü hal ile şimdiki öok farklı yani kırıklık var ama ilk yeme düştüğü İngiliz kırığı gibi de son hali pek benzetemedim.

Geri