petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsi ve türünü öğrenmeme yardımcı olurmusunuz rica etsem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Fatih BUYURUCU tarafından 9 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Arkadaşlar paşa adındaki bu kuşumu alalı daha 2 gün oldu satan kişi 1,5 aylık olduğunu söyledi dediğine göre erkekmiş bu kuşun benzerini bulamadım internette türünün ne olduğunu söyleyebilirmisiniz vede bu kuşu alarak iyimi yapmışım eğitmeye müsaitmi bu tür elime falan rahatça geliyo çabucak alıştı :)

2. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    yerli gibi duruyo erkek olduğunu anlamak için net bi fotoğraf çekin burdan erkeğe benziyo ama değişebilir sonradan cere rengi.

3. baskentli06

Beğenileri:
    2
    yerli erkek bir kuş ama kafesdeki aynayı alalım bence ilgilenmez sizinle

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    ilk gün koymuştum aynalı salıncağı baktım hiç onun önünden ayrılmıyor hemen araştırdım ve zararlı olduğunu gördüm ortasındaki aynayı söktüm sadece salıncağı duruyo :)
    ilerleyen aylarda rengi değişirmi yoksa bu şekil kalırmı inşallah koyulaşma olmaz renklerinde :)

5. ENES BASKIN

Yerli bir erkek benim yavruya benziyor .

Sayfayı Paylaş