Karadeniz Pet

Kuşumun cinsi ve yaşı hakkında yardımcı olur musunuz?

Hüseyin AKTAŞ

Meraklı Üye
Arkadaşlar kuşlarım çifleşmeyince bende yeni 2 tane aldım. Öncekileride satmaya kıyamadım. En sağdaki kuşun ırkını öğrenmek istiyorum. Bide sağdaki kafese 2 yuvalık atsam 2 çift kuş beslesem onda sorun olur mu? Bide kuşun cere rengi ortada üçgen mavi yanlar pembe gibi :) Bi tuaf. Kızışmış mı?

rnf3z.jpg

rnf6m.jpg

Son düzenleme:
2.resimdeki kuşunu gaga ve alt çenesinde sorunmu var?gagası uzun gibi

2.resimdeki kuşun gagasında sorun var sanırım . incelmiş . aynı kafese koysana oları ya garibler ne tırmanmışlar öyle :)

2.resimdeki kuşun gagasında sorun var sanırım . incelmiş . aynı kafese koysana oları ya garibler ne tırmanmışlar öyle :)

Gaga sorunluysa nasıl düzelcem peki? Yav onu bende anlamadım :) Dünyadaki tek kuşu kendileri sanıyomuş gibi oldular :D Saatlerce bakıştılar. İlk geceleri. O kafes 2 çift eş için yeterlimi?

yeşil kafes baya bi büyük ya yter onlara bence . gaga sorunuda nolcak bilmiyorum çok dkkat etmen lazım ince olduğu için bir çarpmayla kırılabilir . biliyosn kuşların en hassas yeri gagalrı

çiftleriniz ayrı ayrı kafeste dursunlar kesinlikle

birbirlerini görmesinler bence

4 kuşu da aynı.kafese.koy ve kendilerine eş.seçecekler geri kalan kuşları ya sat yada ayrı bir odaya görür. sahalarında hiç bir.sorun yok ve sagdaki kuş hallanda ve çekoslovakya kırımlı bir kuş.

kuş yerli yada yerli-hollanda kırması. kızışmış. iki çift olmaz o kafeste

Bence görmesinler birbirlerini.Seslerini duyabilirler.Bunda sıkıntı yok.hatta yararı var.

Geri