Karadeniz Pet

Kuşumun cinsi yaşı ve ırkı

Erkek, 1 yaşını geçmiş ırkına bir şey diyemeyeceğim, pek fazla ayırt edemiyorum, maşaallah çok tatlı... :)

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Emrehan 1 yaşını geçmiş kuşta göz çevresinde halka olmaz mı ;) ? Kafasındaki çizgiler bu kadar belirgin olur mu :) ?

Ona dikkat ettim abide, ayağı yaşını geçmiş gibi duruyor ama tam anlayamadım... :) 1. Fotoğrafta dikkatli bakarsan var gibi göz halkası :)

Son düzenleme:
Arkadaşlar ayağı normal ten rengi siyah yada boz değil pembemsi bir renk

Son düzenleme:
Ona dikkat ettim abide, ayağı yaşını geçmiş gibi duruyor ama tam anlayamadım... :) 1. Fotoğrafta dikkatli bakarsan var gibi göz halkası :)
Yok kardeşim göz halkası çok belirgin oluyor 1 yaşını geçmiş kuşta. Ceresi erken renk almış. ama ırkını çözemedim. Çok yakın fotolar. Çek kırığı mı desem, yerli mi desem çözemedim :)

Son düzenleme:
Yok kardeşim göz halkası çok belirgin oluyor 1 yaşını geçmiş kuşta. Ceresi erken renk almış. ama cinsiyeti çözemedim. Çok yakın fotolar. Çek kırığı mı desem, yerli mi desem çözemedim :)

O zaman geçmemiştir abi... :) Irkını bende anlayamadım :)

Daha yeni dikkat ettimde gözünün birinde beyaz halka var ama diğer gözü kapkara

Doğru biraz daha uzaktan çekip atabilirseniz daha olumlu sonuçlar alırsınız... :)

kuşu flaşla karanlıkta çektiyseniz irisi azcık varsa bile büyür o yüzden yanılma olabilir bana daha yeni erişikinliği geçmiş gibi geldi yani bi 8 aylık falan heralde 1. fotoğrafa bakılırsa 1 yaşından büyük gibi anlaşılıyor kuşunuz erkek ayrıca
yerlilere göre azcık iriliği var gibi çek kırığı ya da iri yerli ama tam anlaşılamıyor fotoğraflardan

Abi baya baya var bunda halka... Sen ne diyorsun? :)

Son düzenleme:
yaşını doldurmuş bir çek kırığı erkek diye düşünüyorum

O kus erkek nasil anlamiyosun vede cok guzel bir kus cok iyi bak harcama kusu

Hastalık olabilir mi bir gözü kapkara beyazdan eser yok diğerinde beyaz halka var

yaşını doldurmuş bir çek kırığı erkek diye düşünüyorum
Erkekte yaşını doldurduğundan şüpheliyim Veli kardeşim :) Göz etrafında hiç halka gördün mü ;) ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Hastalık olabilir mi bir gözü kapkara beyazdan eser yok diğerinde beyaz halka var
Bir de çevir halkalı yerden resmini yolla :) Protez göz olmasın biri :D

Geri