Karadeniz Pet

Kuşumun cinsi yaşı ve ırkı

Bunun diğer göz protez ben sana söyliim :) İşin şakası bir yana da öbür gözdeki halka nerede? Bu kuş 1 yaş civarı :D Hatta geçmiş :) Helal sana Emrehan. Ben gözden yola çıktım. Sen ayaktan vurdun voleyi. Ben ayağına dikkat etmemiştim hiç. Şimdi farkettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

Hahahahah bak bu iyiydi abi... :)
Helal sana Emrehan. Ben gözden yola çıktım. Sen ayaktan vurdun voleyi :D Ben ayağına dikkat etmemiştim hiç. Şimdi farkettim ;)

Bunun diğer göz protez ben sana söyliim :) İşin şakası bir yana da öbür gözdeki halka nerede? Bu kuş 1 yaş civarı :D Hatta geçmiş :) Helal sana Emrehan. Ben gözden yola çıktım. Sen ayaktan vurdun voleyi. Ben ayağına dikkat etmemiştim hiç. Şimdi farkettim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:30 --

Helal sana Emrehan. Ben gözden yola çıktım. Sen ayaktan vurdun voleyi :D Ben ayağına dikkat etmemiştim hiç. Şimdi farkettim ;)

Sağolasın abi... :) :D

Son düzenleme:
Kardeşim protez ne birde kuşun ayağı bembeyaz nasıl 1 yaşını geçmiş birde kuyruk tüylerinin hepsi oluşmamş

Erkekte yaşını doldurduğundan şüpheliyim Veli kardeşim :) Göz etrafında hiç halka gördün mü ;) ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:26 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

Bir de çevir halkalı yerden resmini yolla :) Protez göz olmasın biri :D

bi gözünde var bi gözünde yok o şaşırtıyo biraz :) nasıl kuş bu

Kardeşim protez ne birde kuşun ayağı bembeyaz nasıl 1 yaşını geçmiş birde kuyruk tüylerinin hepsi oluşmamş
Protez işin şakası. Yapma göz anlamında. Tabii ki öyle birşey değil. Kuyruk tüyleri düşmüş olabilir. Gözdeki halka benim de kafamı allak bullak etti şimdi.

Aynen kardeşim gözünün birinde beyaz halka var diğerinde hiçbişey yok kapkara aldığım kişi bana yavru dedi birde

Nasıl bir kuştur bu böyle :) :D

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]
Bi bakabilir misin abi :)

Son düzenleme:
Biraz bekle kardeşim arada konuyu güncelle

Tamam. Kardeşim güncellerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:20 -->-> Daha önceki mesaj 07:36 --

Konu güncel...

Kuş Erkek 1 Yaş Civarı.

Geri