petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Cinsiyeti İçin Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve oznugurlu tarafından 1 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. oznugurlu

oznugurlu New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar evimize yeni aldığımız kuşumuzun cinsiyeti hakkında kararsız kaldık.Yardımcı olursanız seviniriz. Birkaç tane foto ekliyorum tam anlamanız için umarım anlaşılır olmuştur.IMG-20160801-WA0028.jpg
    IMG-20160801-WA0025.jpgIMG-20160801-WA0026.jpgIMG-20160801-WA0027.jpg

2. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    Kanımca yavru bir erkek...

3. oznugurlu

oznugurlu New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler cevap için sizce kaç aylıktır...Dişi olsa dahi değiştirmem kıyamam ama yinede eğitim için önemli bir kıstas erkek olması :)

4. Serdar

Serdar Active Member

Beğenileri:
    36
    İşin doğrusu ustalar çook daha iyi bilir; ama irisin oluşmamış olması baş tüyünde çizgilerin hala belirgin olması ve ceresini düşündüğümde 2 aylık kadar olmalı diye düşünüyorum. Tabi dediğim gibi ustalar daha net konuşur...

oznugurlu bunu beğendi.
  5. oznugurlu

oznugurlu New Member

Beğenileri:
    0
    teşekküler cevapların için...

Sayfayı Paylaş