petshop

Kuşumun cinsiyeti ne ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tayfun Güneş tarafından 19 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Tayfun Güneş
    Gizli

Merhaba arkadaşlar hepinize iyi forumlar acaba resimdeki kuşumun cinsiyeti nedir acaba ? PetShop'dan erkek diye aldım fakat gagaya göre cinsiyet anlaşıldığında dişiye benziyor gaga rengi mor gibi bişey. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  3. Tayfun Güneş
    Gizli

Teşekkür ederim.. Muhabbet kuşum şu sıralar çok saldırgan özellikle de bu gece elimi falan ısırmaya başladı. Başını şişirip elime saldırıyor. Öpeyim sakinleşir dedim dudağımı da ısırdı :D Bunun nedenini bilen var mı acaba ? Birde kardeşim kuşu avucunun içine alıyor acaba bu neden olabilir mi ? Çünkü artık ele de gelmemeye başladı. Korkuyor sanki biraz. Acil cevap bekliyorum..

4. Taner ALTIN

Taner ALTIN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ele alıp avuçlamayın güveni azalır birde kur yapıyorda olabilir elinize kafasını şişirip vurması kur göstergesi :D

5. kuşumaşuk
    Gizli

kuşunuz erkek, dişi muhabbet kuşlarının cere rengi beyaz ve açık tonlar olur.merak etmeyin:)

6. KORDON

KORDON Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    3
    Bence de erkek.

7. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Siz gine şanslısınız benim kuşum aynı renkteler :) öpim dedim burnumdan tuttu bırakmadı zor bırakdı :) elimi felan ısırıyordu kanatıyordu hep dışarıda bulmuştum :) bu arada saçı havadamı biraz tepeliler gibi :) tepeli kırması sanki :) birde ısırması biraz alışsın gine ısırcak ama sert değil
    sert olsada az ısıracak bendeki şimdi az ısırıyor elime alıyordum ısırıyo bırakmıyor du :)

Buda benim dişi ile erkek , sarı olan dişi kameraya merakla yaklaşan erkek :)

8. Tayfun Güneş
    Gizli

Evet saçı biraz havada ama tepeli mi falan bu olayları bilmiyorum kusura bakmayın, ne farkı var ki ? :) Sizinki de az değilmiş :D

Bizimki kur yapmıyor bildiğin savaşıyor benimle :D Kuş resmen evde çay içerken hükümdarlık sürüyor :D Krakeri de çok seviyor kimin elinde ağzında kraker görürse direk uçup yanımıza gelip krakeri yedirtmiyor :D Hayvan yüzünden krakeri saklayarak yiyoruz :D

9. Picassa

Picassa Member
    Üye

Beğenileri:
    1
    Erkek bence. Maşallah bu arada. umarım en kısa zamanda alışır.

10. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    Varya Gülmekten sandalyeden düşüyordum :D bazen o olayı düşünüyorum birden burnumdan ısırıyormuş gibi oluyor kuş tutmuş burnumdan :) bu arada tepeli kuş özel kuşlar oluyor tür yani güzel para eden tür ama sizdeki tepeli kırması o da fazla etki etmez yani az havada bakın bu tepeli bu oluyor

#10 Resul OZYAMAN, 19 Ekim 2014
    Son düzenleme: 19 Ekim 2014
  11. Tayfun Güneş
    Gizli

Benim kuşumun kafasındaki tüyler bu kadar yok :D yani bu avuç içine alma olayını bırakırsak acaba kuşumun saldırganlığı veyahut ele gelmemeye başlaması durur mu ?

12. Resul OZYAMAN

Altın Üye

Beğenileri:
    9
    durur da zaman zaman her şey :D ele alıştırmaya başlarsanız daha iyi olur :)

13. Tayfun Güneş
    Gizli

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim :) İyi geceler, iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş