petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun cinsiyeti ne?:(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdemdemirel tarafından 31 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. erdemdemirel
    Gizli

Merhabalar kuşum bana 7 ekimde doğum günüm için hediye geldi 2013 yazında 7 yıllık kuşumu kaybettikten sonra kuş beslemeye sıcak bakmadım kuş bana geldiğinde ceresi maviydi şimdi üst kısmı beyaz gibi alt kısmı mor bu kuşunm cinsiyeti ne ( kuş 4 aylık):confused::confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

bide biz bu kuşu hep oğlum diye sevdik

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Hizliresim.com dan fotografinizi yükleyip forum linkini buraya atarsanız bizde gorebiliriz

3. erdemdemirel
    Gizli

Telefonum tamirde oldugu için fotoğraf imkanım yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

şey yazın ona göre eş alıcaktımda

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Erdem bu şekilde anlayamayizki :) hem yaza daha çok var bir ara bakarız inşaallah

5. erdemdemirel
    Gizli

herşey için teşekkurler telefonum gelınce tekrar konu açarım

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    kuş şimdi 4 aylık ise 7 ekimde size geldiğinde 1 aydan küçükmüş demektir o zamanlar ceresi mavi isede daha yavru olduğundan cere rengi yanıltıcı olabilir büyüdükçe cere rengi oturacağından şu anki cere rengi ile cinsiyeti hakkında daha kesin karar verilebilir,anlattıklarınıza bakılırsa üst kısmı beyaz gibi alt kısmı mor olması dişi olduğunu gösteriyor.(bunlar resim görmeden benim tahminlerim)

7. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Evet katılıyorum. Cere rengi büyüdükçe değişiyor. Kus daha küçük olduğundan bir şey söyleyemiyorum ama çoğunluk beyazsa dişi , maviyse veya kapalı pembeyse yani mor gibi erkek diyebilirim. Ama fotoğrafı atabilirseniz daha net bir şeyler söyleyeyebiliriz :)

8. erdemdemirel
    Gizli

pazartesi günü fotoğraf atabilirim inşallah herşey için teşekkürler

Sayfayı Paylaş