Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti ne?:(

• Konbuyu başlatan erdemdemirel
  • Başlangıç tarihi
E

erdemdemirel

Guest
Merhabalar kuşum bana 7 ekimde doğum günüm için hediye geldi 2013 yazında 7 yıllık kuşumu kaybettikten sonra kuş beslemeye sıcak bakmadım kuş bana geldiğinde ceresi maviydi şimdi üst kısmı beyaz gibi alt kısmı mor bu kuşunm cinsiyeti ne ( kuş 4 aylık):confused::confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:16 --

bide biz bu kuşu hep oğlum diye sevdik

Hizliresim.com dan fotografinizi yükleyip forum linkini buraya atarsanız bizde gorebiliriz

Telefonum tamirde oldugu için fotoğraf imkanım yok :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:30 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

şey yazın ona göre eş alıcaktımda

Erdem bu şekilde anlayamayizki :) hem yaza daha çok var bir ara bakarız inşaallah

herşey için teşekkurler telefonum gelınce tekrar konu açarım

kuş şimdi 4 aylık ise 7 ekimde size geldiğinde 1 aydan küçükmüş demektir o zamanlar ceresi mavi isede daha yavru olduğundan cere rengi yanıltıcı olabilir büyüdükçe cere rengi oturacağından şu anki cere rengi ile cinsiyeti hakkında daha kesin karar verilebilir,anlattıklarınıza bakılırsa üst kısmı beyaz gibi alt kısmı mor olması dişi olduğunu gösteriyor.(bunlar resim görmeden benim tahminlerim)

Evet katılıyorum. Cere rengi büyüdükçe değişiyor. Kus daha küçük olduğundan bir şey söyleyemiyorum ama çoğunluk beyazsa dişi , maviyse veya kapalı pembeyse yani mor gibi erkek diyebilirim. Ama fotoğrafı atabilirseniz daha net bir şeyler söyleyeyebiliriz :)

pazartesi günü fotoğraf atabilirim inşallah herşey için teşekkürler

Geri