petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun cinsiyeti nedir acaba?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Ferhat FIRTINA tarafından 6 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ferhat FIRTINA

Çok merak ediyorum uysal degil ve çok ürkek cok seviyorum kendini erkek diye aldım hep paşam paşam diye ilgileniyorum ama o bnle pek ilgilenmiyo bide nasıl kend aalıştırabilirim tüm konuları okudum uyguluyorum ama yok dişiler iç güdüsel olarak daha vahsi oşuyo dediler yardımınızı bekliyorum.Teşekkürler
    [​IMG][/url][/IMG]

2. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Kuşunuz dişi diye düşünüyorum.

3. Ferhat FIRTINA

Teşşekkür ederim fotoda pek net degil ama mavimsi acık mavi gibi burun deliğinin etrafı

4. Mithat ÜNALOĞLU

maaşallah kızınız çok güzel bir fıstık sanırım 2 aylık ... allah nazardan saklasın ....

5. Ferhat FIRTINA

Evet 2 aylık diye aldık bide erkege göre dahamı zor alışır 3 hafta kadar bi zaman oldu hiç yaklaşmıyo bize napcagmı bilemedim

6. Mithat ÜNALOĞLU

ben eve getirdiğim gün elimize alıştı hiçbir özel çaba göstermeden ... demek istediğim hiç belli olmuyor ... sabır gösterince ve gerçekten sevince alışmaması mümkün değil

7. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bende aynı durumdayım sizinle kusum sizinkinin mavisi bu da dişi oda benimkide suanda 4 aylık 2 aydır uğraşıyorum bi de ısırma huyumuz başladı artık hiç yanastırmıyo yanına inşallah sizinki alışır :) yorumların bende takipçisiyim

8. Mithat ÜNALOĞLU

duygu ve ferhat kardeşlerim kafesin içine parmağınızı tüneğe dik gelecek şekilde koyun ve önceden dirseğinize ve kolunuza dayanak hazırlayın çünkü böyle 10-15 dakika bekleyeceksiniz ... sonra avcunuza yem koyup bir daha bir daha böyle böyle alışıyor elinize ama koyup hemen çekmek yok en az 10 dakika kafesde duracak eliniz ... inadı kırılıyor o zaman :D

9. Ferhat FIRTINA

Abi kafesin içinde geliyo ele ama kafesten bi çıkıyo dahada yabaşmıyoki çok ugrasyom çok ta tatlı bıcırık ama bzle ilgilenmiyo işte :)

10. DuyguBoncuk

DuyguBoncuk New Member

Beğenileri:
    0
    bende konunuza dahil oluyorum ama kusura bakmayın şöyle bir durum var sadece yem aldığım zaman elime geliyo ve yemi bitirdikten sonra bekliyo elimi ısırıyo baya sert bi şekilde sonrada gidiyo kafesinin üstüne konuyo ben onu çok seviyorum ama onda bir sevgi belirtisi göremedim henüz

11. Ferhat FIRTINA

Valla benim mubişim dünden beri ufak ufak geliyo elime :)

Sayfayı Paylaş