petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun cinsiyeti nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Topiş tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Topiş

Topiş New Member

Beğenileri:
    0
    Bir buçuk yıldır Topişi erkek diye besliyorum ama bugün bazı arkadaslarim dişi dedi kafam çok karıştı:eek: lütfen yardım edin

2. serhat usta

serhat usta New Member

Beğenileri:
    0
    topişin fotoğrafını yükle..

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    :D görmeden ne diyelim istersin :D fotoyu hızlıresim.com a yükle linkini buraya yapıştır.

4. Topiş

Topiş New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkür ederim ilginiz için ama resim yüklemeyi bilmiyordum :( şimdi geliyor :))

5. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Müjdeyi vereyim mubişin dişi :) :)

6. mehmet hayber

Beğenileri:
    1
    güzel bi dişi

7. Topiş

Topiş New Member

Beğenileri:
    0

işte benim Topişim cinsiyetiyle ilgili kafam karıştı 18 aylık 3 aylıkken aldık ilk aldığımızda çeresi açık pembeydi kuşçu erkek olduğunu söylemişti. Konuşuyor ve oldukça hareketli bir kuş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:28 -->-> Daha önceki mesaj 20:25 --

erkek sandığım oğlum oğlum diye sevdiğim Topişim dişi mi şimdi buna alışmak zor olacak :))) bu arada çok teşekkür ederim arkadaşlar :)

8. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Gerçekten güzel kuş maşallah olsun ne çıkar. cinsiyert değişikliğini yaşayan çok kışi var :) küçükken %100 emin olunamıyor bazen

9. Topiş

Topiş New Member

Beğenileri:
    0
    bir buçuk yıldır erkek sanıyordum birden dişi olduğunu öğrendim tuhaf bir durum dilim oğlum demeye alıştı şimdi kızım demek garip oluyor :) ama ben onu her haliyle çok seviyorum. Bu aralar çiftleşmek istiyor sanırım sizce çiftleştirmelimiyiz daha önceki kuşum yumurtladıktan sonra ölmüştü erkeğiyle beraber :( O yüzden şimdi korkuyorum çiftleştirmek istemiyorum :( çftleşme dişi kuşa zarar veriyor mu ?

10. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Tabulaştırmana gerek yok zarar verir mi hiç? P zaman dikkatli bir bakım yapamamışsındır yeterince bilgin yoktur o yüzden böyle bir kayıp yaşamış olabilirsin. Yanına eş alırsan daha canlı bir kuş olabilir :) tabi bunlarda sıkıntılı süreç ama nerede ne yapman gerektiğini iyice öğrenirsen muhtemel sorunları kolay aşarsın.

11. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Kuśun avcuna gelmene izin verdimi çok iyi bir kuş evcil masallah

12. Topiş

Topiş New Member

Beğenileri:
    0
    geliyor baya evcil çağıırınca da geliyor :) önceki kuşum daha evcildi ama avucumda sırt üstü ayakları havada saatlerce uyurdu :)

13. Necdet ESEN

Beğenileri:
    12
    kuş kızışmaya başlamış yanına bir erkek almanı tavsiye ederim

Sayfayı Paylaş