Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti nedir ?

• Konbuyu başlatan omer2to
  • Başlangıç tarihi
Berrin Hanım daha net şekli ne olabilir ki elimi ısırıyor zor elime aldım çektim bunu

bunların ıkısıde erkek o yuzden yavru alamıyor olabılırsın :)

Erkek kuş ısırmaz ama dişi kuş ısırır öyle değil mi ? Mavisi ısırıyor yeşili ısır mıyor

1. resimdeki kuşa baktığınızda zaten ben erkeğim diyor

erkekte dişide ısırır ama dışı koparır erkek sadece ısırır :)

Berrin hanım facede muhabbet kuşu sayfası var orda da paylaştım duvarda ? Orda baksanız bir

Berrin hanım evet beyazlık var deli olacağım sıkıntıya girdim boşuna mı besledim o kadar ?

Berrin hanım evet beyazlık var deli olacağım sıkıntıya girdim boşuna mı besledim o kadar ?

eğer kuşunuz erkekse boşuna mı beslemiş oluyorsunuz ? bende bunu anlamıyorum. hayvan sevgisimi çıkar ilişkisimi. ne desem bilemedim.

Beyazlık varsa dişidir buz mavisi olması sizi yanılmasın erkek falan diye aynı o renkte bende de dişi vardı cere de mavi gbıydi kuş daha kızışmamış ondan ve ne kadar zamandır sizde kuşlar.

2 aydır bende Berrin Hanım fakat yavruluğa bile girmiyorlar neden acaba yeni fotolar çektim kafasını tutuyorum mecbur yoksa elimi kanatıyor

Hocam her insan neslinin devamını ister sahip olduğu hayvan içinde ister yaratılış kanunu

2 aydır bende Berrin Hanım fakat yavruluğa bile girmiyorlar neden acaba yeni fotolar çektim kafasını tutuyorum mecbur yoksa elimi kanatıyor
Acele etmeyin zamanla girecektir benim açtıgım konularda aynı renkte dişi kuşum vardı ve sitede resimleri var.

Geri