petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusumun cinsiyeti ve egitimi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abinkral tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Abinkral

Abinkral Guest

Arkadaslar kusumu alali 4 gun oldu burda edindigim bilgilerle kusumu oldukca egittim ele alistirdim omzundan dusmuyor her sey yolunda simdilik cok sukur birde konusturabilirsem cok iyi olacak :)). Cinsiyetini ogrenmek istiyorum sizlerden yardimci olursaniz sevinirim

Resim gozukmuyor ise

http://hizliresim.com/rYo39P

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:25 -->-> Daha önceki mesaj 23:45 --

Yok mu fikri olan arkadaslar ?

#1 Abinkral, 30 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ağustos 2014
  2. Abinkral

Abinkral Guest

Eyvallah ustadim konusmasi icin erken mi daha sizce paşa koydum ismini surekli fisildiyorum kulagina :).

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    3-4 aylıkken başlarlar mırıldanmaya.
    Sonra yavaş yavaş söyledikleri anlaşılır olur.
    Güle güle besle Paşayı..

4. Abinkral

Abinkral Guest

3-4 aylik sanirsam suan. sizin gibi ustadlarin sayesinde ogrendik herseyi cok sagolun hayirli geceler :)

5. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    kuşunuz 3-4 aylık degil 45-60 gün arası

6. Abinkral

Abinkral Guest

Alirken 3-4 aylik dendi bana petshopda o yuzden

7. Bilal KURDDAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    o kuş daha bebek 4 aylık kuşu 4 günde alıştıramazssın hemen.belki kuşçu karıştırmıştır yanlış söylemiştir.hem ne kadar küçük olursa o kadar iyidir.hayırlı olsun

8. Abinkral

Abinkral Guest

Alistirmak icin fazla ugrastim yanliz geceleri haric basindan ayrilmadim desem yeridir ilk gun cok fazla urkuyordu elimi iceride 15 dakka sabit tuttugumu biliyorum agrimisti :) Simdi saldigimda ustumden baska bir yere konmuyor benden degil diger esyalardan urkuyor :))

Sayfayı Paylaş