Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti ve ırkı nedir?

Aleyna Demir

Yeni Üye
arkadaşlar benim 2 yaşında erkek muhabbet kuşum var çiftleşme zamanı gelmiş sanırım 6 aylıkta başka bir kuş almıştım bir aylıkken yalnız cinsiyetını tam bilmiyoruz yardımcı olursanız sevinirim...:).
jY036n.jpg

jY03yJ.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim.....:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

başka yorum yapan yok mu?

Dişi Levent abi bizim yerimize söylemiş işte ne diyelim :) mama ve nijer takviyesi yapın kızışsın birde yerli kuş sanki her halde tahminimce ben ırklarda iyi değilim yerli olabilir :)

Kus yerli ve dişi. Haftada iki kez mama takviyesi yapın kuşlara.
Faydasını görürsünüz.

Kus yerli ve dişi. Haftada iki kez mama takviyesi yapın kuşlara.
Faydasını görürsünüz.

mama takviyesi olarak ne yedirelim?yemine az birşey kanarya yemi katıyorum ama doğru mu yapıyorum acaba?:)

birde çok kemirgen geldiğinden beri ne yapabiliriz?kafesi,parmagımızı her yeri gagalıyor.....

Son düzenleme:
mama takviyesi olarak ne yedirelim?yemine az birşey kanarya yemi katıyorum ama doğru mu yapıyorum acaba?:)

birde çok kemirgen geldiğinden beri ne yapabiliriz?kafesi,parmagımızı her yeri gagalıyor.....
Dişiler terstir biraz, gagalar.. bizim dünyamızda da öyle degilmi? Bayanlar terstir biraz ayni dişi muhabbet kuşları gibi:D

Mobilden gönderildi.

Yumurta havuc biraz sade biskuvi rendeleyin, icine de biraz bal karıştırıp verebilirsiniz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:33 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

Kanarya yemi dediğiniz aspur galiba, kullanılabilir faydalidir

Geri