Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti ve kaç aylık olduğu

• Konbuyu başlatan al_es07
  • Başlangıç tarihi
A

al_es07

Guest

muhsbbet kuşumun cinsiyeti ve kaç aylık olduğu hakkında bilgi verebilir misiniz. şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha net bir foto atarsanız cereyi özellikle.burun delikleri beyaz gibi dişi olabilir

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Şimdi fotoğraf cereyi hiç net göstermiyor oyüzden kesin birşey söyleyemeyiz.Ama bulanıklıktan belli gibi dişi galiba çünkü sadece gaga değil burun deliklerinin etrafıda mavi olması lazım yani masmavi hiç beyazlık olmıyıcak.Ama fotoğraf çok bulanık bizi yanıltabilir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Bence bu kuş yavruysa dişiden erkeğe dönücek gibi yanı görüntü olarak :D Çünkü benim kuşlardada böle oluyor hep :D

Biraz daha büyüsün belli eder zaten kafa sallamaya başlar erkekse :)

dişiden erkeğe dönme olayı nedir böyle bişey mi var muhabbet kuşlarında?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

bir de annem ben yokken kanatlarını ucundan bşraz kesmiş alışsın diye :( şu güzel uçuyo o kadar etkilenmemiş ama ne gerekiyo tüylerin düzelmesi için

dişiden erkeğe dönme olayı nedir böyle bişey mi var muhabbet kuşlarında?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:31 -->-> Daha önceki mesaj 15:29 --

bir de annem ben yokken kanatlarını ucundan bşraz kesmiş alışsın diye :( şu güzel uçuyo o kadar etkilenmemiş ama ne gerekiyo tüylerin düzelmesi için

Dişiden erkeğe dönmek derken kastım görüntü açısından yani yavruyken burun delikleri etrafı beyaz olabilir yani bu dişidir ama zamanla burun deliklerin etrafı kapanır ve maviye dönerse bu erkekdir yani erkekden dişiye yada dişiden erkeğe döndürme yoktur sadece yanılma açısından diyorum umarım anlamışsınızdır.

alt taraflar iyice koyu maviye dönmeye başladı hala dişi mi diyosunuz? bi fikrinizi alıyım :D

burun delikleri çevresinde beyazlık var hala mavi olsa da alt tarafı bu dişi olduğunu gösterir

arkadaşlar fotoğraf net değil o yüzden aldatır

Geri