Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı nedir?

• Konbuyu başlatan fbli1907
  • Başlangıç tarihi
F

fbli1907

Guest
Merhabalar 11 aylık dişi kuşuma eş atmak için bir kuş aldım. Aldığım bu kuşun net olarak yaşını ve cinsiyetini ustalardan öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
cinsiyeti erkek sanırım yaş konusunda bişey diyemedim ... başındaki çizgiler silinmiş 8 ay sınır dersek bu sınırı geçmiş gibi ... ama başka arkadaşların söyleyecekleride önemli

Kuş erkek ancak bu fotoğraflara bakıp yaşı ile ilgili yorum yapamayacağım.

levent bey anlayabilmeniz için nasıl bir fotoğraf göndermeliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

cinsiyeti erkek sanırım yaş konusunda bişey diyemedim ... başındaki çizgiler silinmiş 8 ay sınır dersek bu sınırı geçmiş gibi ... ama başka arkadaşların söyleyecekleride önemli

11 aylık dişiye eş olmaya uygun mudur?

levent hocam varken bana fazla söz düşmez onun yorumunu esas alınız

levent bey anlayabilmeniz için nasıl bir fotoğraf göndermeliyim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:22 --

11 aylık dişiye eş olmaya uygun mudur?
Goz alin cere fotosu atin net olsun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:33 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

6 7 aylik gibi. Bence biraz kucuk.

Kuş 4 aylık erkek gibi duruyor eğer sabrederim beklerim diyorsanız eş olurar 2 3 aya. Maşaallah kuşlarınıza

Benim kuşum gibi 5 6 aylık falan.

Dişiden küçük oldugu kesin o zaman. Peki 1 yaşında dişiyle eş olmaya uygun mudur eş tutarlarsa erkek ne zaman ciftlesmeye hazır olur dişiden kücük olması sorun yaratır mı degistireyim mi?

Geri