petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan Karahan tarafından 8 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Serkan Karahan

Herkese merhaba,
    Muhabbet kuşumu alır almaz siteye üye oldum ve neredeyse tamamını hatim ettim :)
    Cinsiyet ve yaşla ilgili bilgileri de gördüm ama kuşum bir lutino olduğu için emin olamadım bir de size sormak istedim. Kuşu 1 hafta önce aldım ve aldığımda 25 günlük olduğunu söyledi satıcı. Fotoğrafları burada. https://www.dropbox.com/sh/473yl90w0u0qtrk/K66chY_-Eq
    Ayrıca kuşumun kuyruğu normalden kısa. Kuyruğunun fotoğrafı da var. Acaba uzar mı bu kuyruk yoksa çekmem gerekir mi uzaması için mevcut olanları? Son olarak da ceresinin üzerindeki tüylerde bir açıklık var. Özellikle geceleri tellere tutunarak uyuyor bununla alakası var mıdır?

2. Alişan YILMAZ

Dişi ve, 1-2 aylık. Kuyruk hakkında fazla bilgim yok fakat çekmeyin.

3. Serkan Karahan

Peki kuyruk konusunda bilgi verebilecek biri var mı? Kuyruğun normal boyutlarına ulaşması ne kadar zaman alır?

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    çok güzel bir dişi maşallah :) 2-3 aylık

5. Serkan Karahan

6. Mücahit ÇOLAK

Dişi , 3 aylıkdan küçük. Kuyruk uzar sııntı etmeyin.

7. Serkan Karahan

Bir de satıcı çekoslovak olduğunu söyledi. Doğru mudur acaba?

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yavru kuş 1 1.5 aylık civari kuyruk da zamanla cıkar merak etmeyin yavru oldugu için kuyuru olmaz ama zamanla cıkacaktir. merak etmeyin.

9. Serkan Karahan

Teşekkürler cevaplar için.

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

rica ederim dostum bildiğim kadarinca yardım edebilirim...

Sayfayı Paylaş