Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı ???

Fırat TORUN

Meraklı Üye
Buna benzer bir konu daha açtım ancak gereken cevabı alamadım. Buraya yükleyeceğim resimler gündüz çekim resimleridir daha nettir.

Edit: Arkadaşlar kuşumun ceresindeki beyazlık kahverengiye dönüyor. Mavi kısımlar yine var. Bu neyin göstergesidir ?

xBdGvL.jpg

KZqnM3.jpg

eomy0X.jpg

KlD43Q.jpg

xV7BPB.jpg

KnDyjN.jpg

wvDyXA.jpg

Son düzenleme:
Kuşunuz dişi ama fotoğraflar çok uzak ve ufak daha iyi ve yakın çekerseniz bilgiler daha net olur .

Kuşunuz dişi ama fotoğraflar çok uzak ve ufak daha iyi ve yakın çekerseniz bilgiler daha net olur .

Dişimi ? :( Mavimsi cereliler erkek oluyor sanıyordum. Yaşı hakkında bir bilgi verirmisiniz ? Birde çok hareketli kuşum. Bu erkek olma olasılığını artırmıyormu ?

kuşunuz dişi ayrıca damızlık bir dişi yavru değil

gözünün etrafında halka oluşmuş 6-7 aylık var gibi duruyor

4 aylık diye almıştım ama ??

4 değilde gerilemiş kafasındaki halkalar birazdaha büyük.Kuşun ceresi dediğmiz burun deliklerinin etrafıda mavi olması gerekiyor sadece alttarafı mavi olursa olmaz tamamı mavi olma zorunda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:54 -->-> Daha önceki mesaj 15:52 --

Senin kuşunun ceresi dişilerden ikinci fotoğraf.Erkeklere bak daha koyu ve daha yaygın mavi renk .
eQnyrj.jpg

Hmm tamam hocam ozaman 6 7 aylık ve dişi. Peki ırkı nedir bunun ?

Çok hoş ve tatlı bir dişi :). Arkadaşım şöyle birşey var ceresi mordan maviye döndüğünde dişi. sendeki görüntüye göre açık mavi ve cere delikleri etrafı beyaz bu dişi demek :)

dişi kuş ve de 1 yaşına yakın

kızışıyor kuş yakında kızgınlık yumurtası bile alabilirsiniz en güzeli bir eş alın

Geri