Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı

• Konbuyu başlatan barut24
  • Başlangıç tarihi
barut çok tehlikeli adamsın :):):):):) kuşun ürkmesi normal... 2 çift kuş var azizde bende sadece bir tane :):):):) sendeki de tek.. o anlamda :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
2 çift dedim zaten :) hahahaaa

Peki öyle olsun .:D iyi ki düzeltme yapıyorken alıntıdakileri düzeltemiyorsun. :D Velhasıl kelam çift kuşlarda konuşturmak zor olduğu için ben hiç konuşturmayı denemiyorum ama tek kuşlarda çok kolay ve çabuk olur bu süreç .:)

Kesin tutar hocam merak etme . Ben çift olmalarını daha çok istediğim için konuşturmaya geçmedim .:)

ben de 4 tane var orkun .:) 2 çift yani .:D

Peki öyle olsun .:D iyi ki düzeltme yapıyorken alıntıdakileri düzeltemiyorsun. :D Velhasıl kelam çift kuşlarda konuşturmak zor olduğu için ben hiç konuşturmayı denemiyorum ama tek kuşlarda çok kolay ve çabuk olur bu süreç .:)

:):):):):) şimdi benım sarı kuşun yaşı ufak sanırım.. artık dişide erkek olsa erkekte olsa konusturmayı denıcem bakalım:) ne olacak merak edıyorum :)

Mesela kuşları konuşturmak için radyo dinletiyorlar eğer işe filan gidiyorsanız öğlenleri kuşunuz radyo dinleyebilir mesela. :)

Doyumsuz değil çok meraklı ve aceleci . :) Bu işler zamanla olacak işler bir bakmışsın kuş konuşuyor. :) Yani sen elinden geleni yap gerisi kuşa kalmış .:)

]

adam doyumsuz:) var kardeş.. ilgi göster hayvana sana alıssın önce... ondan sonra gerekli eğitimler verilir:) sen bir güvenini kazan önce :)
kardeş doyumsuz deme be :D bende ilk defa yetiştiriyorum ne yapıyım heyecanlıyım

Doyumsuz değil çok meraklı ve aceleci . :) Bu işler zamanla olacak işler bir bakmışsın kuş konuşuyor. :) Yani sen elinden geleni yap gerisi kuşa kalmış .:)
eyv kardeşim saol :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:03 -->-> Daha önceki mesaj 14:59 --

Hocam yem konulan 2 tane kutu varya aldım ben onları kendim elimle yem vermeye çalışıyorum kaçıyor küstü mü bana yaa :(

Geri