petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve TALHA CEKİN tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar Aranıza yeni katıldım. Form sitesini baya bir inceledim işlerimin arasında da olsa. benimde ufak bir sorum olacak. 4 gün önce bir kuş aldım 2-3 aylık diye aldım ama cinsiyeti ve yaşı ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
    bide kafesin içine parmağımı uzatıyorum kaçmıyor ayaklarına elimi götürünce parmağıma geliyor. ama kafesten çıkarttım bir müddet sonra uçtu elimden. Kuşumun bana alışması için daha çok beklemelimiyim.
    Şimididen Tşk. ederim.

2. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuzu çok beğendim. Biraz daha net bi ceresi görünen bi foto yüklermisiniz.
    Tam anlaşılmıyor ama dişi gibi sanki :/. 2,5 3 aylık gibi yaşıda.
    Aynı şekilde devam hocam. Öncelikle 10 dk vs kafes içinde oynayın. Bir müddet elinize güven geldiğinde kafesten çıkarttığınızdada uçma sıklığını azaltcaktır

#2 Doğanay YILDIZ, 16 Nisan 2013
    Son düzenleme: 16 Nisan 2013
  3. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Akşam evde tam ceresini net bir şekilde çekerim ustad. ama bak şimdi canım sıkıldı adam bana erkek dedi bir tane daha vardı onu alma o dişi dedi. bu aldığımın da erkek olduğunu söyledi.

4. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    yavru olduğundan tamda ceresinin mavi olmadığını söyledi.

5. Ömer Karaoğlan

Ömer Karaoğlan New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunun renkleri cok güzel bundan iyi mutasyon cıkar :)

6. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    :) üstad sen söyle kuşum dişimi yoksa ne üdüğü belirsiz bişeymi.

7. Doğanay YILDIZ

Doğanay YILDIZ New Member

Beğenileri:
    0
    petshop sahibi doğru söylemiş. Henüz yavru olduğundan net değil. O yüzden akşam cere fotoğrafını yüklerseniz bakalım.

8. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Çok sağolasın üstadım.

9. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    renkleri çok tatlı masallah

10. Enes Arslan
    Gizli

İlk Fotoğrafta dişi demiştim ama 2.cide celişkiye soktu Beni ^^

11. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Herkese günaydın, üstadlar Net olarak cere resmi yukledim umarım net belli oluyordur. kuşumun cinsiyeti ve cinsi. Yardımcı olacak arkadaşlara şimiden tşk ederim. Bide kuşum elimden ne zaman yem yiyecek ve ne zaman konuşur.

12. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Bir resimde burda varmış bu resimde biraz dişi gibi duruyor sanırım ama diğerlerinde daha farklı

13. Umutcan AĞLAR
    Gizli

kuşunuz erkek ve yerli gibi duruyor elinizde dal darısı yedirin alışacaktır size

14. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Sağolasın üstad. elime biraz yem alıp kafese sokuyorum kuşun umrunda olmuyor. sabahları biraz ürkek oluyor akşamları çok sakın elime kafese sokup sevebiliyorum. dal darısını petshoplardan bulabilirim değilmi. peki hemen yermi yoksa zaman mı gerekir.

15. TALHA CEKİN

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar muhabbet kuşum gündüzleri çok haraketli oluyor kafesin kapağını açar açmaz kaçıyor, daha yeni oldğundan kafesten çıkartmamalımıyım.kafesin karşısına geçip konuşunca dinliyor ötüyor hergele.ama alışma konusunda çokmu aceleciyim. bide elime almadan kafesin karşısından konuşsam, konuşurmu yoksa konuşma eğitimi için elime almalımıyım.

Sayfayı Paylaş