Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti ve yaşı.

TALHA CEKİN

Yeni Üye
Arkadaşlar Aranıza yeni katıldım. Form sitesini baya bir inceledim işlerimin arasında da olsa. benimde ufak bir sorum olacak. 4 gün önce bir kuş aldım 2-3 aylık diye aldım ama cinsiyeti ve yaşı ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
bide kafesin içine parmağımı uzatıyorum kaçmıyor ayaklarına elimi götürünce parmağıma geliyor. ama kafesten çıkarttım bir müddet sonra uçtu elimden. Kuşumun bana alışması için daha çok beklemelimiyim.
Şimididen Tşk. ederim.

maşallah kuşunuzu çok beğendim. Biraz daha net bi ceresi görünen bi foto yüklermisiniz.
Tam anlaşılmıyor ama dişi gibi sanki :/. 2,5 3 aylık gibi yaşıda.
Aynı şekilde devam hocam. Öncelikle 10 dk vs kafes içinde oynayın. Bir müddet elinize güven geldiğinde kafesten çıkarttığınızdada uçma sıklığını azaltcaktır

Son düzenleme:
Akşam evde tam ceresini net bir şekilde çekerim ustad. ama bak şimdi canım sıkıldı adam bana erkek dedi bir tane daha vardı onu alma o dişi dedi. bu aldığımın da erkek olduğunu söyledi.

:) üstad sen söyle kuşum dişimi yoksa ne üdüğü belirsiz bişeymi.

petshop sahibi doğru söylemiş. Henüz yavru olduğundan net değil. O yüzden akşam cere fotoğrafını yüklerseniz bakalım.

İlk Fotoğrafta dişi demiştim ama 2.cide celişkiye soktu Beni ^^

Herkese günaydın, üstadlar Net olarak cere resmi yukledim umarım net belli oluyordur. kuşumun cinsiyeti ve cinsi. Yardımcı olacak arkadaşlara şimiden tşk ederim. Bide kuşum elimden ne zaman yem yiyecek ve ne zaman konuşur.

Bir resimde burda varmış bu resimde biraz dişi gibi duruyor sanırım ama diğerlerinde daha farklı

kuşunuz erkek ve yerli gibi duruyor elinizde dal darısı yedirin alışacaktır size

Sağolasın üstad. elime biraz yem alıp kafese sokuyorum kuşun umrunda olmuyor. sabahları biraz ürkek oluyor akşamları çok sakın elime kafese sokup sevebiliyorum. dal darısını petshoplardan bulabilirim değilmi. peki hemen yermi yoksa zaman mı gerekir.

Arkadaşlar muhabbet kuşum gündüzleri çok haraketli oluyor kafesin kapağını açar açmaz kaçıyor, daha yeni oldğundan kafesten çıkartmamalımıyım.kafesin karşısına geçip konuşunca dinliyor ötüyor hergele.ama alışma konusunda çokmu aceleciyim. bide elime almadan kafesin karşısından konuşsam, konuşurmu yoksa konuşma eğitimi için elime almalımıyım.

Geri