petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsiyeti ve yaşi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Myscene tarafından 11 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar cumleten selamun aleykum bugün bi muhabbet kuşu aldım satıcı ırkı çekoslovakya ve yavru ve erkek dedi kuşum kaç aylık sizce ve erkek mi bilgilendirirseniz sevinirim :) fotoğrafları arıyorum [​IMG] [​IMG]

2. mehmet altuntaş

mehmet altuntaş New Member

Beğenileri:
    0
    Erkek ama çek oldunu resimlerden anlayamadım yavru

3. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler kuyruğu uzun bayağı pek görünmemiş dediginiz gibi fotoda

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Erkek 2 3 aylık yavru Güle güle besleyin

5. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Çok tesekkur ederim ağabey sagolun :) birde pakistan muhabbet kuşum vardı onu verip simdiki kuşu aldım rahatsızdı biraz mantar falan yoktu ama tüy sorunu kurutmuş falan dedi adam kafesi pek temizleyemedim bu kusada geçebilir mi sulugu ve altlığı temizledim ama suanki kuşum da kaşınıyor sıkıntı olurmu

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kafesi güzel bi dezenfekte ederseniz iyi olur

7. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Yavru,Erkek.

Çok güzel ırkına pek takılma.

8. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Masallah erkek ve daha yavru. Kafesi kesinlikle dezenfekte etmelisin. Resimlerden tam olarak belli olmamakla birlikte cek kus.

9. Myscene

Myscene New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkürler arkadaşlar kuşu dün aldım salayımmı kafesi temizlerken kus çok kaşınıyor sırtından aşağı doğru kuyruğuna kadar ve ağzında sanki bit öldürüyor gibi çıtırtı çıkartıyor kanatlarının altınada yapıyor ışık açıkken yapıyor yalnız , bit olabilirmi kanatları bembeyaz bit olsa görünürmü ? bu arada takas ettiğim diğer kuşumun kafesi bu oda tüylerini kurutmuştu biraz bitse buda hastalanır diye endişe ediyorum tüm vitaminlerini aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:16 -->-> Daha önceki mesaj 12:25 --

Ve şuan yerinde duramıyor :) elime gelmeye başladı bile daha dün aksam aldım elime geliyor hemen aşağı inip oyunlar yapıyor kafese tırmanıyor :) [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:35 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

Kuşu saldim duvardan duvara çarpıyor inş birşey olmaz çok yükseğe ucuyo4 ne nefes nefese kaldi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:42 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

Yardımcı olun lütfen simdi halıda kafesi yanina yaklaştirdim girermi

#9 Myscene, 12 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 12 Mayıs 2016
  10. Gökhan Almar

Beğenileri:
    12
    Hocam tunekler sanki biraz daha yukarida ve birbirine paralel olsa daha iyi olur.

11. Hüseyin Can

Beğenileri:
    12
    Bence 1 hafta kadar çıkarma pek.

Kafesi yaklaştırman fayda etmez.Alışık değil.
    Tut elinle at içeri.

Sayfayı Paylaş