Karadeniz Pet

kuşumun cinsiyeti,yaşı,ırkı?

• Konbuyu başlatan Ali KOÇ
  • Başlangıç tarihi
A

Ali KOÇ

Guest
Merhaba arkadaşlar kuş 2.5 aydır bende aldığım pet shopçu 2 aylık erkek demişti yani 4,5 aylık falan olması lazımdı:) ama bugün birkaç pet shopa gittim eş almak için bu kuşa dişi dediler ve 7-8 aylık dediler yorumlarınız?

dişi kuşunuz yaş olarak da gözünde halka oluşmaya başlamıiş sanki 7-8 aylık olabilir ırk konusnda pek bilgim yok

teşekkür ederim hocam eşe atsam zamanı mıdır sizce yarın eş almayı düşünüyorum salıp kendisine seçtireceğim

uygundur kendisi seçmesi ama salmanın içine atmayın hastalık kapabilir onun yerine sağlıklı beğendiğiniz erkek kuşları yanına atın 2-3 tane

teşekkür ederim hocam yorumların için erkek sanıyordum şu günler ceresi iyice beyazlaşmaya başlayınca pet shopa gösterdim bir kaç yere dişi dediler :)

dişi orası kesin sağlıklı duruyor maşallah eşini de seçsin güzel yavrular alırsınız :)

Eyvallah hocam nasip bakalım olur inşallah yavrumuzda :)

kalamar kemiği,nijer tohumu ve mama şart yalnız :)

onları araştırdım hocam yaparız kolay orası eş alayım yarın bi iki tane kuş kestirdim gözüme aynı beyaz kanat göğsü koyu mavi çok tatlı duruyordu başıda sarımsı onu atacam bakalım inşallah anlaşır gerisi kolay :)

seçenek olsun ama yoksa sıkıntı oluyor 2-3 en az illa ki birine ilgi duyacaktır kızımız :)

yarın akşam eşini alırsam fotoları atarım inşallah bakarsınız o zaman :)

Geri