petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşumun cinsiyeti,yaşı,ırkı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali KOÇ tarafından 28 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

Merhaba arkadaşlar kuş 2.5 aydır bende aldığım pet shopçu 2 aylık erkek demişti yani 4,5 aylık falan olması lazımdı:) ama bugün birkaç pet shopa gittim eş almak için bu kuşa dişi dediler ve 7-8 aylık dediler yorumlarınız?

2. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    dişi kuşunuz yaş olarak da gözünde halka oluşmaya başlamıiş sanki 7-8 aylık olabilir ırk konusnda pek bilgim yok

3. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

teşekkür ederim hocam eşe atsam zamanı mıdır sizce yarın eş almayı düşünüyorum salıp kendisine seçtireceğim

4. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    uygundur kendisi seçmesi ama salmanın içine atmayın hastalık kapabilir onun yerine sağlıklı beğendiğiniz erkek kuşları yanına atın 2-3 tane

5. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

teşekkür ederim hocam yorumların için erkek sanıyordum şu günler ceresi iyice beyazlaşmaya başlayınca pet shopa gösterdim bir kaç yere dişi dediler :)

6. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    dişi orası kesin sağlıklı duruyor maşallah eşini de seçsin güzel yavrular alırsınız :)

7. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

Eyvallah hocam nasip bakalım olur inşallah yavrumuzda :)

8. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    kalamar kemiği,nijer tohumu ve mama şart yalnız :)

9. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

onları araştırdım hocam yaparız kolay orası eş alayım yarın bi iki tane kuş kestirdim gözüme aynı beyaz kanat göğsü koyu mavi çok tatlı duruyordu başıda sarımsı onu atacam bakalım inşallah anlaşır gerisi kolay :)

10. Abdullah Dener

Beğenileri:
    1
    seçenek olsun ama yoksa sıkıntı oluyor 2-3 en az illa ki birine ilgi duyacaktır kızımız :)

11. Ali KOÇ

Ali KOÇ Guest

yarın akşam eşini alırsam fotoları atarım inşallah bakarsınız o zaman :)

Sayfayı Paylaş