petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve burak06 tarafından 12 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. burak06

burak06 Guest

S.a aranıza yeni katıldım resim yüklicektim ama hiç anlasılmıyo...bi tane muhabbet kuşum var 1.5- 2 aylık sanırım ama gagasının ustundeki et parçasının rengi eflatun gibi ama pembeye kaçıyo sanki kenarlarında hafiften mavılık var gibi yardımcı olurmusunuz cinsiyeti ne ?:confused:

#1 burak06, 12 Nisan 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2013
  2. Özgün Can ERDOĞAN

arkadaşım eğer resini yüklersen daha rahat anlarız ben kendi kuşumun resmini yükleyim buraya benim kuşum erkek 3,5haftalık
    gagası böylemi?
    (resimler pek net değil ama önemli olan renkler)

3. burak06

burak06 Guest

Eveeet en üstteki resme bakarak söylüyorum aynı bazen eflatun gibi bazende pembe gibi üsteki resimle aynı gagası biraz daha koyu :S

4. Özgün Can ERDOĞAN

o zaman erkek kuşun ön tarafından resmini çekip yorum yerine koy o zaman anlaşılır

5. Zeynep NUR

erkek bir kuşun var. maşallah.
    iyi forumlar.

6. burak06

burak06 Guest

cok teşekkürler saolasınız :) :) :) sevindim bi kaç kişi dişi dedi geri götürücektim aldığım yere :) :)

Sayfayı Paylaş