petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusumun cınsıyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve ibrahimbulan tarafından 23 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    arkadaslar bu resımdekı kusumun cınsıyetı nedır acaba [​IMG]

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. kaç aylık acaba kuşunuz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:53 -->-> Daha önceki mesaj 15:51 --

benim kuşumunda ceresi bu renkte pembe aynı yani 1.5 aylık 2 sayılır işte ben dişi sanıyodum şimdi benimki erkek mi :)

4. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    6 aylık bıldıgım kadarı ıle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:27 -->-> Daha önceki mesaj 16:26 --

abi ben bunu dısı dıe aldım ama petshopdan anlamıyorum ki

5. [​IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:40 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:41 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

resim yüklemeye çalışıyorum ama olmadı galıba cinsiyetini anlayabileceğiniz bir resim yüklicektim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

http://i.hizliresim.com/275rz2.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:42 -->-> Daha önceki mesaj 16:42 --

şimdi oldu :)

6. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    2-3 aylik erkek

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. ibrahimbulan

Beğenileri:
    0
    abı tesekkurler ama erkek se evdede erkegım var ıyı anlasıolar opusuolar falan :) anlamadım resıme de baktım erkek kardes tesekkurler

Sayfayı Paylaş