Karadeniz Pet

Kuşumun cinsiyeti

fenerlikan42

Yeni Üye
Merhaba geçen sene Temmuz ayında 5 aylık bir kuş aldım. Satıcı erkek demişti. Fakat ceresi hala beyaz gibi. Acaba kuşum dişimi. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
Notu: Resimdeki beyaz olan kuş...
6e99d4121763057114ab3711a23b724e.jpg

dark prince send a message...

Burun etrafı beyaz gözüküyor, bence dişi, güle güle besleyin maşallah :)

Burun etrafı beyaz gözüküyor, bence dişi, güle güle besleyin maşallah :)
Teşekkür ederim cevabınız için. Ben dişi diye yanına mavi renkli erkeği aldım. Fakat beyaz dişi durmadan erkeğin sırtına ayağını koymaya ve öpmeye çalışıyor oda izin vermiyor. Ondan sordum beyaz erkek olabilir mi acaba. Siz dişi dediniz. Değiştirmeyim o zaman erkeği dursunlar..

Ceredeki beyazliga bakilirsa kusunuz disi gibi gorunuyor.

.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dişi değil erkek kuşunuz ceresinin iç tarafı hafif mor gibi fotoda beyaz duruyo benzer bir erkek bende de var bu renk kombinasyonu kuşlarda cere böyle oluyor galiba

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam bende dişi diye yanına erkek aldım. Neyse değiştirip bir tane dişi kuş getireyim. Tekrardan teşekkürler...

.

Hakan bey kusura bakmayın tekrar rahatsız ediyorum. Benim kuşu aldığım yer pek bakımlı bir yer değil. Bu mavi renkli erkek kuşu oradan kurtarmıştım. Tekrar vermeye içim razı olmadı. Acaba 1 dişi kuş getirsem 2 erkek, 1 dişi olurmu aynı yerde. Kafeste büyük ama. Bilmediğim için sordum. Tekrardan teşekkürler hocam..

.

Geri