Karadeniz Pet

Kuşumun Cinsiyeti

gfbgtr

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar acaba kusumun cinsiyeti ne. Bu kuşun yanında bi disi kuş daha var opusuyolar ama ben bu kuşun cinsiyetinde tereddütde kaldım dişiye benziyordu yardım ederseniz sevinirim.
a2g8Ez.jpg
[/url][/IMG]

Bence de dişi ama diğer kusumda dişi opusmeleri saçma geldi ondan dolayı sordum.

Levent Abi'nin de dediği gibi Muhabbetlerde iç güdüsel yavruluktan gelen aynı cinsin birbiriyle öpüşme, yem kusma ve kaşıma gibi durumları gözlenebilir. Kuş dişi. Güle güle besle.

Çok sagolun arkadaşlar hepinize teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

MLR2zN.jpg
[/url][/IMG]
Tekrardan Merhaba biliyorum çok sıktım sizi kusura bakmayın ama diger fotografta kuşun ceresi tam çıkmamıştı burda net çektim belki bu fotoğrafta daha anlaşılır olur

çok sagolun arkadaşlar hepinize teşekkürler.

[sıze=1]-- muhabbetkusu.com.tr; flood engellendi -->-> yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> daha önceki mesaj 15:01 --[/sıze]

[ımg][ımg]http://i.hizliresim.com/mlr2zn.jpg[/ımg][/ımg]
tekrardan merhaba biliyorum çok sıktım sizi kusura bakmayın ama diger fotografta kuşun ceresi tam çıkmamıştı burda net çektim belki bu fotoğrafta daha anlaşılır olur
güzel bir dişi :)

Geri