petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşumun Cinsiyeti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve gfbgtr tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. gfbgtr

gfbgtr New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar acaba kusumun cinsiyeti ne. Bu kuşun yanında bi disi kuş daha var opusuyolar ama ben bu kuşun cinsiyetinde tereddütde kaldım dişiye benziyordu yardım ederseniz sevinirim.[​IMG][/url][/IMG]

2. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Güle güle besleyin ,dişi görünüyor burdan .

3. gfbgtr

gfbgtr New Member

Beğenileri:
    0
    Bence de dişi ama diğer kusumda dişi opusmeleri saçma geldi ondan dolayı sordum.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Cinsiyet ve yaş gözetmeksizin öpüşme, kaşıma ve yem kusma durumları görülebilir.

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Levent Abi'nin de dediği gibi Muhabbetlerde iç güdüsel yavruluktan gelen aynı cinsin birbiriyle öpüşme, yem kusma ve kaşıma gibi durumları gözlenebilir. Kuş dişi. Güle güle besle.

6. gfbgtr

gfbgtr New Member

Beğenileri:
    0
    Çok sagolun arkadaşlar hepinize teşekkürler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:01 --

[​IMG][/url][/IMG]
    Tekrardan Merhaba biliyorum çok sıktım sizi kusura bakmayın ama diger fotografta kuşun ceresi tam çıkmamıştı burda net çektim belki bu fotoğrafta daha anlaşılır olur

7. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    güzel bir dişi :)

Sayfayı Paylaş